Корисна інформація

Сучасні побутові оверлоки SINGER (Зінгер)

Сучасні оверлоки SINGER

Побутові оверлоки фірми Зінгер давно завоювали заслужену довіру покупців своєю надійністю і якістю виконуваних строчок. У лінійці товарів проста модель оверлока, що виконує 3-х і 4-х ниткові строчки (Оверлок SINGER 14SH654), багатофункціональна модель оверлока яка виконує різні варіанти 2-х ниткових 3-х і 4-х ниткових швів (Оверлок SINGER 14SH754).

У 2015 році фірма Зінгер доповнила модельний ряд оверлоков новою вдосконаленою моделлю (SINGER 14HD854 Heavy Duty) виконує варіанти 2-х ниткових 3-х і 4-х ниткових швів з поліпшеною системою ножа обрізки тканини, посиленим внутрішнім каркасом і збільшеною потужністю, що гарантує якісну обробку щільних багатошарових матеріалів.

Переваги та особливості оверлоков SINGER

Якість обрізки тканини

Singer cutter

Все оверлоки Зінгер оснащені верхнім приводом ножа (як в промислових оверлоках). Це забезпечує якісну обрізку матеріалу і гарантує високу якість і рівність одержуваного зрізу на тканини і в загальному результаті гарного на вигляд готового оверлочного шва на матеріалі.

Рукавна платформа

Singer

Все оверлоки Зінгер мають знімну рукавну платформу, причому знімається вся ліва частина робочої поверхні, а не шматочок біля голкової пластини (як в оверлоках інших виробників). Це забезпечує більш зручний доступ при шитті досить вузьких кругових виробів.

Проста заправка ниток

Singer thread

Все оверлоки Зінгер заправляються нитками максимально просто завдяки прямим прихованим нітепроводникам і мінімальною кількістю точок заправки нитки на петлітелях.

Крім перерахованих функцій все оверлоки SINGER оснащені:

- регулятором диференціального транспортера, який забезпечить якісне шиття трикотажних матеріалів або шиття з присборюванням

- автоматичним регулятором зусилля притиску лапки 

- регулятором довжини стібка 

- регулятором ширини обрізки тканини 

- вбудованим в голкову пластину перемикачем на роликовий шов (піко) 

- оверлоки які виконують двониткові шви додатково укомплектовані конвертором верхнього петлителя

Оверлоки SINGER відносяться до середнього цінового сегменту. Вибрати й купити оверлоки SINGER можна в розділі нашого магазину Оверлоки SINGER.

Ми рекомендуємо оверлоки SINGER для покупців, які хочуть отримати від побутового оверлока надійність в роботі і якісні шви.


Бажаємо Вам приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет-магазин «Кутюр'є»