Корисна інформація

Швейні машини SINGER серій Heavy Duty і Supera

Магазин Кутюр'є представляє огляд модельних серій електромеханічних швейних машин SINGER Heavy Duty і SINGER Supera

Електромеханічні швейні машинки SINGER серій Heavy Duty і Supera відрізняє висока надійність і продуктивність, а також тиха робота завдяки застосуванню в конструкції машинок сучасного горизонтального обертового човника. Спочатку виробник вивів на ринок швейні машини серії Heavy Duty а через пару років надійшли в продаж оновлені і вдосконалені моделі SINGER Supera. Ці швейні машини мають всі можливості для шиття і творчості і оснащені додатковими зручностями для шиття, включаючи відключаємий транспортер тканини і окремий перемикач позиції голки. В швейних машинах SINGER серій Heavy Duty і Supera в якості підсвічування робочої зони шиття використовується світлодіодне підсвічування замість звичайної лампи розжарювання. LED підсвічування забезпечує більш яскраве і біле світло, що покращує освітленість робочої зони шиття і збільшує комфорт при довготривалому шитті на машинці.

Singer Supera

Цікава особливість швейних машин серій Heavy Duty і Supera - збільшена до 1100 стібків в хвилину максимальна швидкість шиття, що робить ці моделі лідерами серед інших побутових швейних машин за цим показником.
Зручність вибору строчок в швейних машинах SINGER серій Heavy Duty і Supera традиційне для швейних машин SINGER - всі виконувані машинкою швейні операції легко вибираються однією великою поворотною ручкою, на яку нанесені схематичні малюнки виду стібка, що виключає помилку при виборі і не вимагає звірки з таблицею стібків за номером строчки!

Основні характеристики швейних машин SINGER серій Heavy Duty і Supera

Сучасний горизонтальний човник, що обертається - конструкція човника забезпечить тиху роботу машинки і високу якість стібків, особливо фігурних, декоративних та оздоблювальних стібків.
Збільшена потужність мотора - споживана електрична потужність швейних машин SINGER серій Heavy Duty і Supera становить 90 Вт, що говорить про використання потужного електродвигуна, який забезпечить якісне шиття і достатнє зусилля проколу голки для впевненого шиття товстих і джинсових тканин, шкіри і нетканих матеріалів в кілька шарів .
Додатковий перемикач позиції голки дозволяє встановити праве, центральне або ліве положення голки, що може сильно спростити оздоблювальні операції або вшивання блискавок або кантів.
Регулятор зусилля притиску лапки - вбудоване регулювання дозволить підібрати необхідне зусилля притиску лапки при шиття проблемних, слизьких або трикотажних тканин.
Транспортер тканини - 6-ти сегментна зубчасті рейка-транспортер з передніми зубцями забезпечить якісне просування практично всіх видів тканин, від тонких тканин до пальтових тканин, джинса і трикотажних виробів.
Цілісний металевий внутрішній каркас і оброблена металом робоча поверхня додає надійності при роботі машини в режимах частого і довготривалого шиття.
Швейні операції штопання і вільної стежки виконуються на швейних машинках SINGER серій Heavy Duty і Supera дуже легко, завдяки спеціальній системі відключення транспортера тканини.
Виробництво - фірмові заводи SINGER, розташовані у В'єтнамі або Китаї (в залежності від моделі)

Основні відмінності швейних машин SINGER серій Heavy Duty і Supera

SINGER Heavy Duty 4411 - виконує 11 видів строчок, напів-автоматична петля
SINGER Heavy Duty 4423 - виконує 23 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач
SINGER Heavy Duty 4432 - виконує 32 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач
SINGER Supera 5511 - виконує 11 видів строчок, напів-автоматична петля
SINGER Supera 5523 - виконує 23 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач

Швейні машини SINGER серій Heavy Duty і Supera ціни і наявність у продажу:

Ознайомлювальне відео на прикладі машинки SINGER Supera 5523


Інтернет магазин Кутюр'є рекомендує вибирати швейні машини SINGER серій Heavy Duty і Supera для домашнього шиття і швейної творчості, керуючись необхідним для вас набором строчок і додаткових можливостей в швейній машині. Ці моделі ми рекомендуємо для користувачів люблячих різноманітне шиття, техніки квілтінга або печворку, а також тим хто хоче отримати від швейної машини якість шиття і задоволення від роботи.

Швейні машини SINGER | Швейна техніка SINGER