Корисна інформація

Швейні машини SINGER серії Simple

Магазин Кутюр'є представляє огляд модельної серії електромеханічних швейних машин SINGER Simple

Швейні машини SINGER серії Simple - класичні моделі електромеханічних швейних машин, що продовжують традиційну якість невибагливих і витривалих швейних машин серії Tradition, виробляємих фірмою SINGER. Надійна конструкція з класичним вертикальним човниковим пристроєм, добре знайомим всім швеям, дозволяє швидко і без проблем освоїти шиття на машинці навіть новачкам. Зауважимо, що швейні машини SINGER серії Simple своєю різноманітністю строчок і можливостей швидше доповнюють модельний ряд серії Tradition. Починаючи з 2019 року, при виробництві швейних машин SINGER серії Simple, в якості підсвічування робочої зони шиття в моделях швейних машин починає використовуватися світлодіодне підсвічування замість звичайної лампи розжарювання. LED підсвічування забезпечує більш яскраве і біле світло, що покращує освітленість робочої зони шиття і збільшує комфорт при довготривалому шиття на машинці.

Singer Simple

Цікава особливість швейних машин серії - збільшена відстань від краю платформи до голки і збільшена площа корпусу перед голкою для зручності подачі тканини або зшивання клаптиків.
У складі серії Simple ексклюзивна модель з корпусом виконаним в нестандартному рожевому кольорі - SINGER Simple 3223 RED
Зручність вибору строчок в швейних машинах SINGER серії Simple - всі виконувані машинкою швейні операції легко вибираються однією великою поворотною ручкою, на яку нанесені схематичні малюнки виду стібка, що виключає помилку при виборі і не вимагає звірки з таблицею стібків по номеру строчки!
Вибір моделі під потрібні вимоги. У серію Simple входять швейні машинки різні по виконуваних строчках - від простої швейної машинки, яка виконує 21 строчку, до багатофункціональних моделей з великим вибором стібків.

Основні характеристики швейних машин SINGER серії Simple

Класичний вертикальний човник - в конструкції швейних машин SINGER серії Simple використовується надійна і всім знайома конструкція вертикального хитного човника.
Потужний мотор - споживана електрична потужність швейних машин SINGER Simple складає 70 Вт, що говорить про використання досить потужного електродвигуна, який забезпечить якісне шиття і достатнє зусилля проколу голки для шиття товстих і джинсових тканин, шкіри і нетканих матеріалів в кілька шарів.
Транспортер тканини - 6-ти сегментна зубчаста рейка-транспортер з передніми зубцями забезпечить якісне просування практично всіх видів тканин, від тонких тканин до пальтових тканин, джинса і трикотажних виробів.
Швейні операції штопання і вільної стежки виконуються на швейних машинках SINGER Simple за допомогою спеціальної штопальної пластини, яка завжди входить в комплект поставки.
Виробництво - фірмовий завод SINGER, розташований у В'єтнамі

Основні відмінності швейних машин SINGER Simple

SINGER Simple 3221 - виконує 21 вид строчок, автоматична петля, нитковтягувач
SINGER Simple 3223 - виконує 28 видів строчок, напів-автоматична петля
SINGER Simple 3223 RED - виконує 28 видів строчок, напів-автоматична петля
SINGER Simple 3229 - виконує 31 вид строчок, напів-автоматична петля
SINGER Simple 3232 - виконує 34 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач

Швейні машини SINGER Simple ціни і наявність у продажу:

Інтернет магазин Кутюр'є рекомендує вибирати швейні машини SINGER Simple для домашнього шиття і швейної творчості, керуючись необхідним для вас набором строчок і додаткових можливостей в швейній машині, а фірма SINGER гарантує вам якісне шиття і довгий термін служби швейної машини.

Швейні машини SINGER | Швейна техніка SINGER