Корисна інформація

Швейно-вишивальні машини

Загальний опис

Швейно-вишивальні машини були розроблені завдяки стрімкому розвитку мікропроцесорної техніки. Вони повністю сумісні з персональним комп'ютером. Можливості цієї техніки практично необмежені. Це більше ніж 500 робочих і декоративних операцій, близько 10 видів петель, автоматичні регулювання натягу верхньої і нижньої ниток, кілька видів алфавітів і цифр, робота голки більш ніж у 20 напрямках, автоматизовані процеси настройки та підготовки до роботи! Крім того, така машина здатна автоматично вишивати гладдю і хрестом, робити мережки і рішельє. Вона також може відтворити придуману вишивку, малюнок якої створений на комп'ютері.

Крім професійного шиття вони пропонують автоматичну вишивку в п'яльцях. Такого рівня машина працює у двох режимах: машина як швейна і машина як вишивальна. При відключеному вишивальному блоці Вам пропонується швейна машина найвищого класу, в якій застосована конструкція обертового (ротаційного) човника (зазвичай застосовується на промислових швейних машинах, в які закладено більший ресурс по надійності). Човник здійснює повне обертання, що дозволяє виконувати якісну вишивку навіть на високих швидкостях, властивих промисловим машинам.
В пам'яті машини закладено велику кількість швейних програм, що містять базові строчки, еластичні строчки по трикотажу, краєобметочні, декоративні строчки. Великий вибір петель виконуються як в автоматичному, так і в напівавтоматичному режимі (за Вашим вибором). Крім звичайних робочих і декоративних операцій пропонуються максі-візерунки, які можна шити без підключення вишивального блоку. На сенсорному екрані машини можна редагувати всі параметри вишивок (розміри, положення, центрування), завантажених з вишивального модуля, з карти пам'яті, з комп'ютера і з інтернету.
Швейно-вишивальна машина оснащена автоматичним регулюванням натягу верхньої і нижньої ниток, сенсорами ниток, має кілька видів алфавітів і цифр, можлива робота голки в декількох напрямках, багато процесів настройки та підготовки до роботи автоматизовані. Робота на такій машині дивно проста і комфортна, в ній все продумано до дрібниць. При більш детальному знайомстві з машиною такого рівня Ви будете приємно здивовані ще дуже багатьма тонкощами, що перетворюють шиття в справжнє задоволення. Але головна перевага цих машин в тому, що вони можуть автоматично вишивати гладдю, хрестом, робити мережки, рішельє, квилтинг.
Використовуючи персональний комп'ютер, ви можете створювати композиції з вже представлених виробниками фрагментів, а також придумувати свої власні сюжети для вишивок. Для цього вам необхідно буде придбати додаткове програмне забезпечення, або скачати його з сайту виробника. Така машина виконає будь-яку вашу фантазію.

Подивитися, вибрати і купити вишивальну або швейно-вишивальну машину


Створюючи свої шедеври, не забувайте, що попри наявність у швейних машин декількох видів краєобметочних швів, найякіснішу і міцну обробку швів і краю тканини вироби можуть виконати тільки спеціалізовані швейні машини - Оверлоки.


Магазин швейних машин «Кутюр'є»