Корисна інформація

Швейні машинки - що входить в комплект?

НОВІ ШВЕЙНІ МАШИНКИ - КОМПЛЕКТАЦІЯ

 Ця інформаційна стаття написана спеціально для покупців, які купують швейну машинку вперше або сумніваються в наданої нашим магазином інформації. В описах до швейних машинок виробники, а за ними і продавці, намагаються акцентувати увагу на перевагах і можливостях конкретної моделі, часто не згадуючи про стандартні комплектуючі, які обов'язково входять в комплект до швейної машинки.


Комплект до швейної машинки


Що ж отримує покупець, купивши швейну машинку:

1. Власне саму електричну швейну машинку. Важливо знати: нова швейна машинка повністю налаштована на заводі і готова до роботи! Ніяких специфічних налаштувань і регулювань робити не потрібно! Необхідно тільки правильно, відповідно до інструкції, заправляти нитки, зробити вибір між режимами шиття і підбирати голки відповідно до тканини. Все це детально описано в інструкції по експлуатації російською або українською мовою.

2. Педаль управління швидкістю шиття. Всі електричні швейні машинки комплектуються ножною педаллю управління швидкістю шиття!

3. Набір лапок. У комплекті до швейної машинці завжди додається набір стандартних притискних лапок, за допомогою яких на швейній машинці можна виконувати всі операції, які є в арсеналі цієї швейної машинки. Для найпростіших швейних машинок з мінімальним набором операцій в комплекті йдуть, як правило, три основні лапки: універсальна, для петлі, для «блискавки». Завжди використовуйте тільки лапки і пристосування призначені для Вашої моделі швейної машинки. До багатофункціональних комп'ютеризованих швейних машин стандартний комплект лапок зазвичай розширюється и складає від 6 до 17 різних спеціалізовиних притискних лапок. Додаткові лапки і приналежності, зазначені в інструкції до Вашої швейної машинки можна придбати або замовити через сервісний центр. Важливо знати: притискні лапки різних виробників не завжди взаємозамінні! Детальна інформація про притискні лапки

4. Набір аксесуарів і пристосувань. Чим більше функціонал швейної машинки, тим більше аксесуарів до неї додається. До будь-якої швейної машинки, як правило, додаються запасні шпульки (2 - 3 штуки), щіточка для чистки, вспорювач, додатковий котушковий стрижень. Все необхідне для початку роботи на швейній машині завжди буде в комплекті! Додатково, в залежності від моделі, в комплекті Ви можете побачити: приставний столик, важіль колінопідіймача, штопальну пластину, викрутки і необхідні інструменти, маслянку, підставки і насадки для різних котушок, пінцет, нитковтягувач, сітки на котушки, для оверлоків - додатково запасний верхній ніж, лоток для обрізів тканини. Комплект аксесуарів для багатофункціональних швейно-вишивальних і вишивальних машин доповнюється блоком для вишивання, одними або кількома п'яльцями різних розмірів, координатною сіткою, спеціальною вишивальною лапкою.

5. Набір голок. Всі виробники комплектують швейні машини голками. Мінімальний набір голок в комплекті - одна голка встановлена на машинці та дві-три універсальних голки використовуваного швейною машинкою стандарту одного або трьох різних розмірів. Якщо швейна машинка виконує шиття подвійною голкою, то в комплекті може бути і одна подвійна голка. Ознайомтеся з інформацією щодо правильного підбору голок для шиття. Детальна інформація про голки для побутових швейних машин

6. Пилозахисний чохол. У комплекті до швейної машинки, як правило, Ви знайдете пилозахисний чохол, яким зручно накривати машинку, коли вона не використовується. Зазвичай це чохол, зшитий з м'якої, щільної тканини за розміром машинки. Деякі моделі комплектуються захисним чохлом з жорсткого пластику, він повністю закриває швейну машинку. Чохол має отвори для спеціальної ручки для перенесення. Швейна машинка з таким чохлом дуже зручна при частих перевезеннях і транспортуванні. Досить багато недорогих моделей швейних машин виробники взагалі не комплектують чохлом. 

Сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам зробити правильний вибір і купити швейну машинку в нашому магазині.

Бажаємо Вам приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет-магазин швейних машин «Кутюр'є»