Корисна інформація

Швейні машини SINGER серії Tradition

Магазин Кутюр'є представляє огляд модельної серії електромеханічних швейних машин SINGER Tradition

Швейні машини SINGER серії Tradition - класичні моделі швейних машин, що продовжують традиційну якість невибагливих і витривалих швейних машин, вироблених фірмою SINGER. Надійна конструкція з класичним вертикальним човниковим пристроєм, добре знайомим всім швеям, дозволяє швидко і без проблем освоїти шиття на машинці навіть новачкам. Починаючи з 2019 року, при виробництві швейних машин SINGER серії Tradition, для підсвічування робочої зони шиття в моделях швейних машин починає використовуватися світлодіодне підсвічування замість звичайної лампи розжарювання. LED підсвічування забезпечує більш яскраве і біле світло, що покращує освітленість робочої зони шиття і збільшує комфорт при довготривалому шитті на машинці.

Singer Tradition
Зручність вибору строчок в швейних машинах SINGER серії Tradition - всі виконувані машинкою швейні операції легко вибираються однією великою поворотною ручкою, на яку нанесені схематичні малюнки виду стібка, що виключає помилку при виборі і не вимагає звірки з таблицею стібків по номеру строчки!
Вибір моделі під потрібні вимоги. У серію Tradition входять швейні машинки різні по виконуваних видах строчок - від простої швейної машинки до багатофункціональних моделей з великим вибором стібків. Зручну систему нитковтягувача - пристрою що полегшує втягання нитки в голку мають старші моделі серії, наприклад SINGER Tradition 2273.

Основні характеристики швейних машин SINGER серії Tradition

Човник і транспортер тканини швейних машин SINGER Tradition

Човник і транспортер тканини швейних машин SINGER Tradition

Класичний вертикальний човник - в конструкції швейних машин SINGER серії Tradition використовується надійна і всім знайома конструкція вертикального хитається човника.
Потужний мотор - споживана електрична потужність швейних машин SINGER Tradition становить 70 Вт, що говорить про використання досить потужного електродвигуна, який забезпечить якісне шиття і достатнє зусилля проколу голки для шиття товстих і джинсових тканин, шкіри і нетканих матеріалів в кілька додавань.
Транспортер тканини - 6-ти сегментна зубчастa рейка-транспортер з передніми зубцями забезпечить якісне просування практично всіх видів тканин, від тонких тканин до пальтових тканин і трикотажних виробів.
Швейні операції штопання і вільної стежки виконуються на швейних машинках SINGER Tradition за допомогою спеціальної штопальної пластини, яка завжди входить в комплект поставки.
Виробництво - фірмовий завод SINGER, розташований у В'єтнамі

Основні відмінності швейних машин SINGER Tradition

SINGER Tradition 2273 - виконує 23 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач
SINGER Tradition 2263 - виконує 23 види строчок, напів-автоматична петля
SINGER Tradition 2259 - виконує 21 вид рядків, напів-автоматична петля
SINGER Tradition 2250 - виконує 8 видів рядків, напів-автоматична петля
SINGER Tradition 2282 - виконує 32 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач

Швейні машини SINGER Tradition ціни і наявність у продажу:


Відео огляд серії на прикладі моделі SINGER Tradition 2263


Інтернет магазин Кутюр'є рекомендує вибирати швейні машини SINGER Tradition для домашнього шиття і навчання шиттю, керуючись необхідним для вас набором строчок і можливостей для шиття в швейній машині, а фірма SINGER гарантує вам якісне шиття і довгий термін служби своєї швейної машини.

Швейні машини SINGER | Швейна техніка SINGER