Корисна інформація

Швейні машини SINGER серії Fashion Mate

Представляємо нові моделі електромеханічних швейних машин Зінгер серії Fashion Mate

Три нові моделі продовжують розвиток сучасної серії швейних машинок Fashion Mate. Новинки, на відміну від простих моделей серії, наприклад SINGER Fashion Mate 2290, вже оснащуються сучасним горизонтальним човником і розширеним набором строчок.

SINGER Fashion Mate series 2017

Singer fashion mate

Всі три нові моделі швейних машин SINGER серії Fashion Mate стилістично виконані в однакових ергономічних корпусах і зовні відрізняються тільки кольоровим оформленням. Представляємо вам огляд і порівняння нових моделей SINGER серії Fashion Mate:

Загальні характеристики для всіх нових моделей: - горизонтальний човник з системою швидкого встановлення шпульки, що забезпечує тиху роботу машинки та високу якість строчки - металевий внутрішній каркас, що забезпечує міцність і надійність роботи машин - сучасне світлодіодне підсвічування робочої зони шиття - потужний і заощадливий мотор, який забезпечує необхідне зусилля проколу голки навіть при шитті щільних багатошарових матеріалів - семисегментний транспортер тканини, забезпечує впевнену роботу як з тонкими, так і з товстими матеріалами - вбудований нитковтягувач нитки в голку для спрощення заправки верхньої нитки - подвійний підйом притискної лапки (фіксований + нефіксований), максимальна висота до 15мм - можливість шиття подвійною голкою - рукавна платформа для шиття по колу

Індивідуальні особливості нових моделей

SINGER Fashion Mate 3342 - старша модель з нової серії, виконує 32 швейні операції, в тому числі різноманітні декоративні, трикотажні, оверлочні та оздоблювальні строчки. Повністю незалежне регулювання параметрів строчки дозволяє в повній мірі використовувати можливості швейної машини. Гудзикова петля виметується автоматично з вимірюванням розміру гудзиків.

SINGER Fashion Mate 3337 - багатофункціональна модель з нової серії, виконує 29 швейних операцій, в тому числі різноманітні декоративні, трикотажні, оверлочні та оздоблювальні строчки. В машині передбачене плавне регулювання довжини стібка і ширини зигзага. Гудзикова петля виметується автоматично з вимірюванням розміру гудзиків.

SINGER Fashion Mate 3333 - молодша модель з нової серії, виконує 23 швейні операції, в тому числі різноманітні декоративні, трикотажні, оверлочні та оздоблювальні строчки. В машині передбачене плавне регулювання довжини стібка і ширини зигзага. Гудзикова петля виметується напівавтоматично за 4 етапи без розвороту тканини.

Відео огляд швейних машин SINGER Fashion Mate 3333, 3337, 3342

Магазин Кутюр'є рекомендує купувати нові моделі швейних машин SINGER серії Fashion Mate користувачам не тільки для домашнього шиття і ремонту, ці машинки, завдяки великому набору строчок, допоможуть освоїти техніку квілтінга, печворку та інших декоративних технік шиття.


Підібрати швейну машинку SINGER (ЗІНГЕР)