Корисна інформація

Швейні машини SINGER M - серії. Нові моделі 2020 року.

Магазин Кутюр'є представляє нові моделі електромеханічних швейних машин SINGER M - серії.

Нова серія надійшла в продаж в 2020 році. Новинки являють собою побутові електромеханічні швейні машини для домашнього шиття.

Singer M-series
У новій M - серії реалізована спадкоємність від старих серій швейних машин SINGER: всі виконувані машинкою швейні операції легко вибираються однією великою поворотною ручкою, на яку нанесені схематичні малюнки виду строчки, що виключає помилку при виборі і не вимагає звірки з таблицею стібків по номеру строчки!
У нову M - серію входять швейні машинки різні по виконуваних строчках - від простої швейної машинки до багатофункціональної моделі, яка виконує до 34-х варіантів стібків! Зручну систему нитковтягувача - пристрою що полегшує втягання нитки в голку мають всі моделі крім найпростішої - М2105.
Дизайн корпусу нових моделей виконаний з округленими обтічними формами корпусу.

Основні переваги швейних машин нової М - серії SINGER

Класичний вертикальний човник - в конструкції швейних машин SINGER M - серії використовується надійна і всім знайома конструкція вертикального хитного човника.

Потужний мотор - споживана електрична потужність швейних машин SINGER M - серії становить 70 Вт, що говорить про використання досить потужного електродвигуна, який забезпечить якісне шиття і достатнє зусилля проколу голки для шиття товстих і джинсових тканин, шкіри і нетканих матеріалів в кілька складань.

Транспортер тканини - 6-ти сегментна зубчаста рейка-транспортер з передніми зубцями забезпечить якісне просування практично всіх видів тканин, до пальтових тканин і трикотажних виробів.

Швейні операції штопання і вільної стежки виконуються на швейних машинках M - серії за допомогою спеціальної штопальної пластини, яка завжди входить в комплект поставки.

Новий округлений дизайн корпусу машинок дозволив зробити робочу поверхню перед голкою і лапкою трохи більшою, ніж в інших моделях. Це може виявитися зручним при зшиванні дрібних деталей і клаптиків.

Виробництво - фірмовий завод SINGER, розташований у В'єтнамі

Основні відмінності швейних машин нової М - серії SINGER

SINGER M 3505 - виконує 34 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач
SINGER M 3405 - виконує 23 види строчок, автоматична петля, нитковтягувач
SINGER M 3205 - виконує 23 види строчок, напів-автоматична петля, нитковтягувач
SINGER M 2105 - виконує 8 видів строчок, напів-автоматична петля

Швейні машини нової М - серії SINGER ціни і наявність у продажу:

Інтернет магазин Кутюр'є рекомендує вибирати швейні машини SINGER M - серії для домашнього шиття і швейного творчості, керуючись необхідним для вас набором строчок у швейній машині, а фірма SINGER гарантує вам якісне шиття і довгий термін служби своєї швейної машини.


Швейні машини SINGER | Швейна техніка SINGER