Корисна інформація

Швейні машини JANOME серії Skyline - опис серії

Швейні машини JANOME серії Skyline. Огляд модельного ряду.

Нова серія швейних машин JANOME Skyline, що надійшла в продаж в 2017/2018 році, представлена 4 новими моделями: три комп'ютеризовані швейні машинки професійного рівня - Skyline S3, Skyline S5, Skyline S7 і швейно-вишивальна машина Skyline S9. Нова серія швейних машин орієнтована на творчих і захоплених шиттям людей, які вимагають від своєї швейної машини високої якості і надійності. В 2020 році надійде в продаж нова модель швейної машини Skyline S6. Ця швейна машина є оптимізованою по функціям, можливостям та ціні між моделями Skyline S5 та Skyline S7.

Janome Skyline


Нові моделі покликані замінити популярні моделі минулих років, такі як JANOME MC5200, JANOME MC6500, JANOME MC6600, JANOME MC7700, JANOME MC9900.

Основні переваги нових моделей:

Яскраве світлодіодне багатоточкове підсвічування зони шиття, яке не залишає затінених місць і дозволяє повністю контролювати шиття

Широкий транспортер тканини Superior Plus Feed System (SFS +) - ширина гребінок 18 мм

Великий простір для роботи - відстань від голки справа до корпусу машини становить 21 см, збільшена площа робочої поверхні навколо голкової пластини.

Збільшена точність голки - 71 позиція (модель S3) або 91 позиція (інші моделі серії). Завдяки цьому досягається чудова якість і точність виконання складних декоративних строчок і орнаментів.

Система швидкозмінних голкових пластин (починаючи з моделі S5) - можливість одним рухом руки встановити замість універсальної голкової пластини іншу, наприклад, для прямої строчки.

Сучасна система транспорту тканини AcuFeed ™ Flex Layered Fabric Feeding System (починаючи з моделі S7), яка об'єднує гідності верхнього транспортера і лапки що крокує та дозволяє працювати з будь-якими проблемними тканинами і багатошаровими матеріалами.

Швейні машини JANOME серії Skyline

JANOME Skyline S3 - молодша модель нової серії, позиціонується як універсальна швейна машина з чудовою якістю строчки і орієнтована на багато шиючих користувачів. В пам'яті машини 121 вид стібків і символи алфавіту для вишивки.

JANOME Skyline S5 - універсальна швейна машина з додатковими можливостями для виконання декоративного шиття, квілтінга або печворку. В пам'яті машини 170 видів стібків з максимальною шириною до 9 мм і символи алфавіту для вишивки.

JANOME Skyline S6 - універсальна швейна машина з оптимізованими характеристиками по функціям, можливостям та ціні між моделями Skyline S5 та Skyline S7. В пам'яті машини 196 видів стібків з максимальною шириною до 9 мм і символи алфавіту для вишивання. Оснащена системою транспорту тканини AcuFeed ™ Flex, як в старших моделях серії.

JANOME Skyline S7 - старша модель швейної машини в лінійці Skyline. Чудова швейна машина з системою транспорту тканини AcuFeed ™ Flex. Виконує будь-які швейні завдання, в тому числі на складних тканинах і матеріалах. В пам'яті машини 240 видів стібків з максимальною шириною до 9 мм і символи алфавіту для вишивки.

JANOME Skyline S9 – швейно-вишивальна машина. Швейні можливості реалізуються з системою транспорту тканини AcuFeed ™ Flex. Виконує будь-які швейні завдання, в тому числі на складних тканинах і матеріалах. В пам'яті машини 300 видів стібків з максимальною шириною до 9 мм. і символи алфавіту для вишивки. Вишивальні можливості - вишивка в п'яльцях. Область вишивання - 17 х 20 см. У пам'яті машини 250 вишивальних дизайнів і 20 вишивальних шрифтів для монограм. Простота роботи з файлами дизайнів - завантаження дизайнів можливе по Wi-Fi або USB.


Система транспорту тканини AcuFeed ™ Flex 


Сучасна система транспорту тканини AcuFeed ™ Flex Layered Fabric Feeding System - новітня розробка фірми JANOME, яка об'єднує гідності верхнього транспортера і лапки що крокує та дозволяє працювати з будь-якими проблемними тканинами та багатошаровими матеріалами. Лапка з рухомою підвіскою і спеціальним приводом кріплення просуває тканину спільно з нижнім транспортером. Така система незалежна від приводу голки, як звичайна  лапка що крокує та забезпечує кращий притиск тканини, ніж верхні транспортери в машинках Пфафф. Ще одне вигідне поліпшення - в новій системі подвійного просування тканини можна використовувати різні лапки. Всі швейні машинки оснащені системою AcuFeed ™ Flex Layered Fabric Feeding System комплектуються відповідним адаптером і притискними лапками.

Додаткові матеріали

Відео інструкція JANOME Skyline S5 (англ)


Швейні машини JANOME | Всі швейні машини