Швейні машини JANOME серії Skyline - опис серії

Швейні машини JANOME серії Skyline. Огляд модельного ряду.

Нова серія швейних машин JANOME Skyline, що надійшла в продаж в 2017/2018 році, представлена 4 новими моделями: три комп'ютеризовані швейні машинки професійного рівня - Skyline S3, Skyline S5, Skyline S7 і швейно-вишивальна машина Skyline S9. Нова серія швейних машин орієнтована на творчих і захоплених шиттям людей, які вимагають від своєї швейної машини високої якості і надійності.

Janome Skyline


Нові моделі покликані замінити популярні моделі минулих років, такі як JANOME MC5200, JANOME MC6500, JANOME MC6600, JANOME MC7700, JANOME MC9900.

Основні переваги нових моделей:

Яскраве світлодіодне багатоточкове підсвічування зони шиття, яке не залишає затінених місць і дозволяє повністю контролювати шиття

Широкий транспортер тканини Superior Plus Feed System (SFS +) - ширина гребінок 18 мм

Великий простір для роботи - відстань від голки справа до корпусу машини становить 21 см, збільшена площа робочої поверхні навколо голкової пластини.

Збільшена точність голки - 71 позиція (модель S3) або 91 позиція (інші моделі серії). Завдяки цьому досягається чудова якість і точність виконання складних декоративних строчок і орнаментів.

Система швидкозмінних голкових пластин (починаючи з моделі S5) - можливість одним рухом руки встановити замість універсальної голкової пластини іншу, наприклад, для прямої строчки.

Сучасна система транспорту тканини AcuFeed ™ Flex Layered Fabric Feeding System (починаючи з моделі S7), яка об'єднує гідності верхнього транспортера і лапки що крокує та дозволяє працювати з будь-якими проблемними тканинами і багатошаровими матеріалами.

Швейні машини JANOME серії Skyline

JANOME Skyline S3 - молодша модель нової серії, позиціонується як універсальна швейна машина з чудовою якістю строчки і орієнтована на багато шиючих користувачів. В пам'яті машини 121 вид стібків і символи алфавіту для вишивки.

JANOME Skyline S5 - універсальна швейна машина з додатковими можливостями для виконання декоративного шиття, квілтінга або печворку. В пам'яті машини 170 видів стібків з максимальною шириною до 9 мм і символи алфавіту для вишивки.

JANOME Skyline S7 - старша модель швейної машини в лінійці Skyline. Чудова швейна машина з системою транспорту тканини AcuFeed ™ Flex. Виконує будь-які швейні завдання, в тому числі на складних тканинах і матеріалах. В пам'яті машини 240 видів стібків з максимальною шириною до 9 мм і символи алфавіту для вишивки.

JANOME Skyline S9 – швейно-вишивальна машина. Швейні можливості реалізуються з системою транспорту тканини AcuFeed ™ Flex. Виконує будь-які швейні завдання, в тому числі на складних тканинах і матеріалах. В пам'яті машини 300 видів стібків з максимальною шириною до 9 мм. і символи алфавіту для вишивки. Вишивальні можливості - вишивка в п'яльцях. Область вишивання - 17 х 20 см. У пам'яті машини 250 вишивальних дизайнів і 20 вишивальних шрифтів для монограм. Простота роботи з файлами дизайнів - завантаження дизайнів можливе по Wi-Fi або USB.


Система транспорту тканини AcuFeed ™ Flex 


Сучасна система транспорту тканини AcuFeed ™ Flex Layered Fabric Feeding System - новітня розробка фірми JANOME, яка об'єднує гідності верхнього транспортера і лапки що крокує та дозволяє працювати з будь-якими проблемними тканинами та багатошаровими матеріалами. Лапка з рухомою підвіскою і спеціальним приводом кріплення просуває тканину спільно з нижнім транспортером. Така система незалежна від приводу голки, як звичайна  лапка що крокує та забезпечує кращий притиск тканини, ніж верхні транспортери в машинках Пфафф. Ще одне вигідне поліпшення - в новій системі подвійного просування тканини можна використовувати різні лапки. Всі швейні машинки оснащені системою AcuFeed ™ Flex Layered Fabric Feeding System комплектуються відповідним адаптером і притискними лапками.

Додаткові матеріали

Відео інструкція JANOME Skyline S5 (англ)

Швейні машини JANOME | Всі швейні машини

Корисна інформація