Корисна інформація

Швейні машини Janome Excellent Stitch модельний ряд 2018/2019 року

Фірма JANOME постійно оновлює та вдосконалює свою швейну техніку. У 2018 році надійшли в продаж нові моделі швейних машин нової серії Excellent Stitch. Нова серія буде складатися з шести різних швейних машин і оверлока. Підбір моделей в серію і її назва Excellent Stitch не випадкові, «Excellent Stitch» перекладається з англійської як «Відмінний стібок». Всі моделі серії відібрані з урахуванням можливості максимально якісного шиття в своєму класі.

Дві моделі нової серії вже вийшли на ринок, ще чотири моделі швейних машин і оверлок надійдуть у продаж навесні 2019 року.

У складі нової серії три електромеханічні швейні машини, три комп'ютеризовані швейні машини і один оверлок. Всі машинки серії Excellent Stitch отримали сучасну яскраву світлодіодну підсвітку зони шиття, нові економічні і потужні мотори, сучасну механіку шиття, що забезпечує якісну строчку на будь-яких тканинах і матеріалах - від тонких до щільних тканин, джинса та шкіри. Всі швейні машинки серії Excellent Stitch оснащені механізмом автоматичного заведення нитки в голку.

Електромеханічні швейні машини JANOME Excellent Stitch

JANOME Excellent Stitch 15a


Швейна машинка для домашніх швейних робіт з оптимальним набором строчок (15 видів) з можливостями штопання, вільної стежки і регулюванням параметрів всіх стібків. У конструкції машинки використовується класичний вертикальний човник. Гудзикова петля виметується в напівавтоматичному режимі без повороту тканини.

JANOME Excellent Stitch 18a


Швейна машинка для домашніх швейних робіт зі збільшеним набором строчок (19 видів) з можливостями штопання, вільної стежки і незалежним регулюванням параметрів всіх стібків. У конструкції машинки використовується сучасний горизонтальний човник, що забезпечує тиху роботу машинки. Гудзикова петля виметується в напівавтоматичному режимі без повороту тканини.

JANOME Excellent Stitch 23


Універсальна швейна машинка для домашніх швейних робіт з розширеним набором строчок (25 видів) з можливостями штопання, вільної стежки, декоративної відстрочки і незалежним регулюванням параметрів всіх стібків. У конструкції машинки використовується класичний вертикальний човник. Гудзикова петля виметується в автоматичному режимі.

Комп'ютеризовані швейні машини JANOME Excellent Stitch

JANOME Excellent Stitch 100


Сучасна швейна машина з електронним управлінням і контролем шиття. Повністю цифрове регулювання всіх параметрів строчки. Виконує 50 швейних операцій (3 види петель). У конструкції машинки використовується сучасний горизонтальний човник, що забезпечує тиху роботу машинки. Є можливість шиття без педалі і регулятор швидкості шиття на корпусі машинки.

JANOME Excellent Stitch 200


Сучасна швейна машина з електронним управлінням і контролем шиття. Повністю цифрове регулювання всіх параметрів строчки. Виконує 100 швейних операцій (7 видів петель). У конструкції машинки використовується сучасний горизонтальний човник, що забезпечує тиху роботу машинки. Є можливість шиття без педалі і регулятор швидкості шиття на корпусі машинки.

JANOME Excellent Stitch 300


Сучасна швейна машина з електронним управлінням і контролем шиття, в пам'яті машини крім строчок містяться символи кириличного алфавіту для вишивки монограм і декорування. Повністю цифрове регулювання всіх параметрів строчки. Виконує 300 швейних операцій (12 видів петель). У конструкції машинки використовується сучасний горизонтальний човник, що забезпечує тиху роботу машинки. Є можливість шиття без педалі і регулятор швидкості шиття на корпусі машинки.

Оверлок JANOME Excellent Lock

Оверлок JANOME Excellent Lock 777


Сучасний універсальний побутової оверлок з прямими ниткопровідниками і простою заправкою петлітелів. Виконує всі варіанти 2-х, 3-х і 4-х ниткових швів і рольовий шов. Шви виконуються з одночасною обрізкою краю тканини або з відключеним ножем. Працює з усіма видами тканин і матеріалів.

На початок 2019 року швейні машини моделей JANOME Excellent Stitch 23 і JANOME Excellent Stitch 300 вже надійшли в продаж, інші моделі серії надійдуть у продаж навесні 2019 року.


Бажаємо приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет-магазин швейних машин «Кутюр'є»

Швейні машини JANOME | Всі швейні машини