Корисна інформація

Швейні машини BROTHER серії STRONG & TOUGH. Нові моделі у продажу з 2018 року

Фірма BROTHER у 2018 році анонсувала і представила нові моделі швейної техніки серії STRONG & TOUGH (Сильний і міцний). Моделі серії STRONG & TOUGH мають відмінності від аналогів в зміненій конструкційній базі для більш інтенсивного використання.

Серія STRONG & TOUGH покликана задовольнити попит на надійні побутові швейні машинки для користувачів, які багато шиють і вимагають від швейної машинки витривалості і безвідмовності в роботі.

Фірма BROTHER поліпшила конструкцію своїх найбільш популярних моделей і представила швейні машинки STRONG & TOUGH. Для постійного шиття і високого навантаження в цих моделях споживач отримає різні поліпшення, такі як більш міцна голкова пластина, надійний механізм, що забезпечує посилений прокол голки для шиття багатошарових щільних матеріалів, посилений ніж для обрізки тканини в оверлоку і т.п.

Моделі STRONG & TOUGH надходять у продаж починаючи з 2018 року

BROTHER HF 27 ST


Електромеханічна швейна машина BROTHER HF 27 ST серії STRONG & TOUGH. У цій моделі реалізований новий посилений механізм шиття з посиленою голкової пластиною і поліпшеним механізмом для більш інтенсивного використання з підсиленим зусиллям проколу голки. У комплект до даної моделі входить набір голок для роботи з важкими матеріалами (джинс, шкіра і т.д.).


BROTHER HF4000ST


Оверлок BROTHER HF4000ST серії STRONG & TOUGH. Однією з головних особливостей цієї моделі оверлока є ніж підвищеної міцності. Найчастіше потрапляння кравецької шпильки під ніж призводить до того, що ніж тупиться. У оверлока BROTHER HF4000ST ніж виконаний з нового міцнішого матеріалу, що значно збільшує довговічність роботи, гостроту ножа і якість обрізки тканини.


BROTHER HF 37 ST

BROTHER HF 37 ST


В 2019 році серія швейних машин  STRONG & TOUGH поповнилася швейною машиною з максимальним набором строчок - 37. BROTHER HF 37 ST - старша модель серії з горизонтальним човником. Оснащена максимальним функціоналом для електромеханічних швейних машин - 37 швейних операцій. Виконує петлю в автоматичному режимі і має можливість встановлення ширини строчки до 7 мм. У комплект до даної моделі входить набір голок для роботи з важкими матеріалами (джинс, шкіра і т.д.).


Швейні машини BROTHER | Всі швейні машини