Швейні машини JANOME

Купити швейну машину JANOME

Швейна машина JANOME (Джаноме, Жаноме) – торгова марка давно відома в Україні та її швейні машини вірно служать своїм власникам довгі роки. Фірма JANOME є одним із світових лідерів в виробництві побутових швейних машин і досягла цього завдяки якісному виробництву і великій надійності своїх швейних машин. Велика різноманітність моделей швейних машинок JANOME дає можливість обрати собі швейну машину з потрібними строчками та можливостями в шитті. В нашому магазині ви знайдете більше 80 моделей швейних машин JANOME. Швейні машинки Джаноме є одними з лідерів продаж і постійно займають перші місця в нашому рейтингу швейних машин.

Купити швейну машинку JANOME в інтернет-магазині Кутюр’є дуже просто. Оберіть, яка швейна машина JANOME вам подобається або повністю влаштовує по технічних характеристиках. Скористайтеся для цього детальними описами технічних характеристик, відеоматеріалами, або передзвоніть нашим професійним консультантам. Потім оформіть замовлення на сайті нашого магазину. За все інше потурбуємось ми – інтернет-магазині Кутюр’є.

Ціна швейної машини JANOME залежить від класу машинки, її швейних можливостей та наявності додаткових функцій та особливостей для різноманітних технік шиття і творчості. В будь якому випадку наш магазин запропонує дешеві ціни на швейні машини JANOME, постійно діючі акціїї та знижки, завдяки яким завжди можна придбати швейну машинку JANOME по демократичній ціні.

Популярні моделі швейної техніки JANOME – Оверлоки JANOME

Подивитися всі моделі швейної техніки  JANOME - Бренд JANOME

Про потужність швейних машин - Програма енергозбереження від JANOME

1176
5 650  грн
Електромеханічна швейна машина JANOME  L394 (LE22) Тип швейної машинки - електромеханічна Кількість швейних операцій - 21 Тип човника - вертикальний човник Основне призначення - універсальна швейна машина Країна виробник - Тайвань
1147
7 125  грн
Новинка модельного ряду 2015 року - JANOME 90E Limited Edition . Великий набір рядків (24) дозволяє виконувати будь-які швейне проекти, вбудований контроль зусилля проколу голки, семісегментний транспортер тканини і регулятор тиску лапки на тканину забезпечують якісне шиття любих тканин від тонкого шовку до джинса та шкіри. Гарантійний термін збільшений до 2 років. Оновлення моделі JANOME MyExcel W23U. Гарантійний термін - 2 роки!
1037
5 985  грн
Електромеханічна швейна машина JANOME My Excel 18W (1221) Оптимальний набір операцій даної моделі дозволить Вам створити виріб будь-якої складності. Можливість регулювання тиску лапки на тканину полегшує роботу навіть з найскладнішими і примхливими матеріалами. Операція «петля-автомат» допоможе акуратно і швидко впоратися з будь-якою кількістю петель на Вашому виробі. Сучасний горизонтальний човниковий пристрій полегшить догляд за Вашою машиною. Виконує 18 видів строчок.
1180
8 092  грн
Комп'ютеризована швейна машина JANOME DC 4030 Виконує 30 швейних операцій. Автоматично виметуэ 6 видів петель. Модель, яка підійде як для любителя шиття, так і для професіонала. Оптимальний набір рядків, в тому числі для декоративного шиття і квілтінга, 6 видів петель, включаючи петлю з вічком і для трикотажу. За допомогою кнопки старт / стоп, використовуючи плавне регулювання швидкості, можна працювати без ножної педалі. У продажу ювілейна версія машинки JANOME DC 4030
1607
2 744  грн
Практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. Належить до бюджетного класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного пошиття. JANOME 5500 оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним човником.
1905
3 380  грн
Модельний ряд 2016 року! Ювілейна модель швейної машини JANOME Sakura 95 випущена до 95-річчя фірми JANOME. У комплекті до машинки подарунковий набір від фірми JANOME. Практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. JANOME Sakura 95 призначена для домашнього шиття, творчості, ремонту та пошиття одягу. З 2017 року отримала корисне оновлення -  сучасне світлодіодне підсвічування  робочої зони шиття природним білим світлом!  Швейна машина JANOME Sakura 95 оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним хитним човником. Додаткові зручності для шиття нададуть вбудований нитковтягувач і відключаємий транспортер тканини.
2099
4 299  грн
Товар закінчився
Модельний ряд 2018 року. Нова модель від фірми Janome. Janome Anna  це електромеханічна універсальна швейна машинка середнього класу із сучасним світлодіодним підсвічуванням зони шиття. Машинка виконує 25 швейних операцій, в тому числі автоматичну петлю, оснащена нитковтягувачем і класичним вертикальним човником. У комплекті 5 притискних лапок. Гарантійний термін - 2 роки.
2148
4 786  грн
Модельний ряд 2018/2019 року.  Нова модель від фірми Janome.  JANOME Ami 35s  це електромеханічна універсальна швейна машинка для дому, виконує 25 швейних операцій, в тому числі автоматичну петлю, оснащена нитковтягувачем і класичним вертикальним човником. Призначена для шиття і ремонту одягу з будь-яких тканин і матеріалів.
2174
2 991  грн
Модель 2019 року.Практична і надійна побутова швейна машинка JANOME Ami 10 для домашнього шиття всіх видів тканин. Належить до бюджетного класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного шиття. JANOME Ami 10 оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним хитним човником.
JANOME 4100L
Знижка 10%
1916
7 800  грн
7 050  грн Знижка: 750  грн
Модельний ряд 2016 року. Швейна машина JANOME 4100L виконує 100 видів строчок (7 видів петель) і має в своєму арсеналі додаткові зручні функції - систему нитковтягувача, кнопку точкової закріпки і можливість шиття без педалі (кнопка СТАРТ / СТОП). Гарантійний термін - 2 роки.
1039
5 380  грн
Електромеханічна швейна машина JANOME 419 S.  JANOME 419 S - практична і невибаглива швейна машинка для всіх видів тканин. Оснащена зручним набором швейних операцій. Додаткові зручності для шиття - виконання петлі в автоматичному режимі і збільшений підйом притискної лапки.
1276
7 410  грн
Електромеханічна швейна машина JANOME 7524E Тип швейної машинки - електромеханічна з блоком електронного контролю Кількість швейних операцій - 24 Тип човника - горизонтальний Основне призначення - універсальна швейна машинка Гарантійний термін - 2 роки!
Показати ще 12 товарів
Фільтри товарів
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 2360 грн
  • 38061 грн
Товар на складі
Тип машини
Кількість строчок
Тип човника
Довжина стібка
Ширина строчки
Виконання петлі
Нитковтягувач
Регулятор тиску лапки
Кнопки керування
Приставний столик