Швейні машини FAMILY

Швейні машини FAMILY

FAMILY (Фемілі) - торгова марка фірми Janome для європейського ринку. Швейні машини під торговою маркою FAMILY виробляються на заводах Janome в Тайвані і Таїланді. Позиціонується виробником як швейна техніка високої якості, вироблена за стандартами ЄС та підтримується розширеною гарантією. Подивитися всі моделі - швейна техніка FAMILY

1834
2 915  грн
Надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. Відноситься до середнього класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного пошиття.  FAMILY Effect Line 312  оснащена 19 швейними операціями і класичним вертикальним хитним човником. Збільшений термін гарантії.
1836
4 150  грн
Швейна машинка середнього класу з розширеними можливостями. Зручна і практична модель швейної машини  FAMILY Silver Line 3022s  оснащена 25 рядками, класичним вертикальним човником і призначена для шиття, творчості та ремонту одягу з будь-яких тканин. Додаткова зручність роботи - автоматично виметується білизняна петля.
1832
3 520  грн
Практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. Відноситься до середнього класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного пошиття.  FAMILY Silver Line 3012  оснащена 19 швейними операціями і класичним вертикальним хитним човником. Збільшений термін гарантії.
1831
3 245  грн
Практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. Відноситься до середнього класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного пошиття.  FAMILY Silver Line 3008  оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним хитним човником. Збільшений термін гарантії.
1838
3 465  грн
Швейна машинка середнього класу з розширеними можливостями. Зручна і практична модель швейної машини  FAMILY Effect Line 323s  оснащена 25 рядками, класичним вертикальним човником і призначена для шиття, творчості та ремонту одягу з будь-яких тканин. Додаткова зручність роботи - автоматично виметує білизняну петля.
1830
3 080  грн
Немає у наявності
Практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. Відноситься до початкового класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного пошиття.  FAMILY Silver Line 3004  оснащена 8 швейними операціями і класичним вертикальним хитним човником. Збільшений термін гарантії.
1835
4 015  грн
Надійна швейна машинка середнього класу. Зручна і багатофункціональна модель швейної машини  FAMILY Silver Line 3016s  оснащена 21 швейної операцією, класичним вертикальним човником і призначена для шиття і ремонту одягу з будь-яких тканин. Додаткова зручність роботи - автоматично виметується білизняна петля.
Фільтри товарів
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 2915 грн
  • 4150 грн
Товар на складі
Тип машини
Кількість строчок
Тип човника
Довжина стібка
Ширина строчки
Виконання петлі
Нитковтягувач
Регулятор тиску лапки
Кнопки керування
Приставний столик