Швейні машини

Купити швейну машину в магазині Кутюр’є

Побутова швейна машинка сьогодні - найбільш поширений клас швейних машин. Технічний прогрес та розвинення різних творчих напрямків і технік шиття призвело до появи великого розмаїття моделей швейних машин з абсолютно різними швейними можливостями. 
Магазин Кутюр’є пропонує великий вибір швейних машин – від найпростіших електромеханічних моделей до багатофункціональних комп’ютеризованих швейних машин. Правильно вибрати швейну машину в нашому магазині вам допоможуть фільтри товарів по технічних характеристиках і швейних можливостях. Скористайтеся порівнянням вподобаних моделей швейних машин, це допоможе вам легко визначитися, яка вам потрібна швейна машина.
Купити швейну машинку дуже легко – зробіть замовлення, а ми потурбуємося про все інше. Швидка і безкоштовна доставка швейних машин по всім містам України, низька ціна на швейні машини, наявність в продажу самих сучасних моделей від всіх фірм-виробників, офіційна гарантія  - все це гарантує інтернет-магазин швейних машин Кутюр’є.
Ціна швейної машини може бути досить різна, це залежить від можливостей швейної машини, її класу та технологічного рівня, якості виробництва та надійності виробника. Якщо ви вперше обираєте швейну машину і багато чого вам незрозуміло – прочитайте нашу загальну інформацію про швейні машини, опис типів човників, основні терміни які використовуються в описах до швейних машин. Також рекомендуємо скористатися рейтингом швейних машин, який складає наш магазин спираючись на уподобання наших клієнтів.

1176
6 048  грн
+
Електромеханічна швейна машина JANOME  L394 (LE22) Тип швейної машинки - електромеханічна Кількість швейних операцій - 21 Тип човника - вертикальний човник Основне призначення - універсальна швейна машина Країна виробник - Тайвань
2081
2 990  грн
+
Модельний ряд 2017 року. Нова модель швейної машини JANOME MX 55 - практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. У 2018 році JANOME MX 55 отримала оновлення - сучасне світлодіодне підсвічування робочої зони шиття. Машинка виконує 15 видів строчок і оснащена класичним вертикальним човником. Гарантійний термін - 2 роки.
SINGER Fashion Mate 2290
Знижка 4%
1805
2 600  грн 2 499  грн
Знижка: 101  грн
+
Модельний ряд 2015 року від SINGER. Невибаглива і проста у використанні швейна машинка з основним набором строчок. Швейна машина SINGER Fashion Mate 2290 є оновленням моделі SINGER Tradition 2250. Оснащена основним набором швейних операцій (11), включаючи підшивку низу, оверлочну строчку (імітація) і трикотажний зигзаг на три проколи. Виконує гудзикову петлю в напівавтоматичному режимі.
1147
7 523  грн
+
Новинка модельного ряду 2015 року - JANOME 90E Limited Edition . Великий набір рядків (24) дозволяє виконувати будь-які швейне проекти, вбудований контроль зусилля проколу голки, семісегментний транспортер тканини і регулятор тиску лапки на тканину забезпечують якісне шиття любих тканин від тонкого шовку до джинса та шкіри. Гарантійний термін збільшений до 2 років. Оновлення моделі JANOME MyExcel W23U. Гарантійний термін - 2 роки!
1607
3 098  грн
+
Практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. Належить до бюджетного класу побутових швейних машин для ремонту одягу і нескладного пошиття. JANOME 5500 оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним човником.
1905
3 688  грн
+
Модельний ряд 2016 року! Ювілейна модель швейної машини JANOME Sakura 95 випущена до 95-річчя фірми JANOME. У комплекті до машинки подарунковий набір від фірми JANOME. Практична і надійна побутова швейна машинка для всіх видів тканин. JANOME Sakura 95 призначена для домашнього шиття, творчості, ремонту та пошиття одягу. З 2017 року отримала корисне оновлення -  сучасне світлодіодне підсвічування  робочої зони шиття природним білим світлом!  Швейна машина JANOME Sakura 95 оснащена 15 швейними операціями і класичним вертикальним хитним човником. Додаткові зручності для шиття нададуть вбудований нитковтягувач і відключаємий транспортер тканини.
1544
7 485  грн
+
Новий дизайн серії BERNETTE Milan в 2016 році! Швейна машинка Bernette Milan 5 є оновленням популярної моделі BERNINA Bernette E 66. Швейцарський виробник швейних машин BERNINA оновлюючи модельний ряд Bernette ще більше приділяє уваги якості строчок і надійності своєї продукції. Швейна машинка Bernette Milan 5 надасть власникові чудову якість строчки, сучасний горизонтальний човник і зручну систему Нитковтягувач для заправки нитки в голку. Виконує 26 швейних операцій. Офіційна гарантія - 2 роки!
JANOME ANNA
Знижка 10%
2099
4 550  грн 4 095  грн
Знижка: 455  грн
+
Модельний ряд 2018 року. Нова модель від фірми Janome. Janome Anna  це електромеханічна універсальна швейна машинка середнього класу із сучасним світлодіодним підсвічуванням зони шиття. Машинка виконує 25 швейних операцій, в тому числі автоматичну петлю, оснащена нитковтягувачем і класичним вертикальним човником. У комплекті 5 притискних лапок. Гарантійний термін - 2 роки.
2148
4 954  грн
+
Модельний ряд 2018/2019 року.  Нова модель від фірми Janome.  JANOME Ami 35s  це електромеханічна універсальна швейна машинка для дому, виконує 25 швейних операцій, в тому числі автоматичну петлю, оснащена нитковтягувачем і класичним вертикальним човником. Призначена для шиття і ремонту одягу з будь-яких тканин і матеріалів.
1039
5 653  грн
+
Електромеханічна швейна машина JANOME 419 S.  JANOME 419 S - практична і невибаглива швейна машинка для всіх видів тканин. Оснащена зручним набором швейних операцій. Додаткові зручності для шиття - виконання петлі в автоматичному режимі і збільшений підйом притискної лапки.
1276
7 670  грн
+
Електромеханічна швейна машина JANOME 7524E Тип швейної машинки - електромеханічна з блоком електронного контролю Кількість швейних операцій - 24 Тип човника - горизонтальний Основне призначення - універсальна швейна машинка Гарантійний термін - 2 роки!
1184
2 494  грн
+
Електромеханічна швейна машина SINGER 8280 P Модель з основним набором швейних операцій. Виконує 8 швейних операцій, петля напівавтомат.
Показати ще 12 товарів
Фільтри товарів
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 2299 грн
  • 131718 грн
Товар на складі
Тип машини
Кількість строчок
Тип човника
Довжина стібка
Ширина строчки
Виконання петлі
Нитковтягувач
Регулятор тиску лапки
Кнопки керування
Приставний столик