Розпошивальні машини JANOME

1275
8 850  грн
Товар закінчився
Розпошивальна машина JANOME Cover Pro II До зручного для шиття дизайну і функцій попередньої моделі JANOME CoverPro I виробник додав унікальні особливості, які забезпечать користувачам більш легке і якісне шиття будь-якого типу тканини. JANOME Cover Pro II -  3-х голкова плоскошовна розпошивальна машина.
1847
9 888  грн
Товар закінчився
Модельний ряд 2015 року. Нова модель розпошивальної машини від JANOME - JANOME Cover Pro 7000 CPS . Відмінні риси нової машини - система посилення шва (STS), яка зменшує провисання нитки петлителю і робить шов більш щільним і міцним; система контролю натягу ниток (TLC) з перемикачем для легких і важких тканин; збільшений робочий простір від голки до станини; яскраве світлодіодне LED підсвічування робочої зони шиття. JANOME Cover Pro 7000 CPS виконує 7 видів трикотажних швів.
1919
9 699  грн
Товар закінчився
Модель розпошивальної машини 2016 року. Відмінні риси нової машини JANOME Cover Pro D Max - система посилення шва (STS), яка зменшує провисання нитки петлителю і робить шов більш щільним і міцним; система контролю натягу ниток (TLC) з перемикачем для легких і важких тканин; збільшений робочий простір від голки до станини; яскраве світлодіодне LED підсвічування робочої зони шиття. Cover Pro D Max виконує 7 видів трикотажних швів. Гарантійний термін - 2 роки.
1877
999  грн
Товар закінчився
Комплект до розпошивальних машин JANOME серії CoverPro - приставний столик і додаткові лапки
Фільтри товарів
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 999 грн
  • 9888 грн
Товар на складі
Тип машини
Регулятор тиску лапки