Корисна інформація

Програма енергоощадження від JANOME

Світлодіодне підсвічування зони шиття в нових моделях швейної техніки JANOME з 2018 року.

Починаючи з 2017 року фірма JANOME активно включається в програму енергоефективності та проводить оновлення своїх моделей швейної техніки. Оновлення передбачає установку в підсвітку робочої зони шиття замість старих ламп розжарювання сучасне економічне світлодіодне підсвічування. Світлодіодним підсвічуванням будуть оснащуватися не тільки нові моделі, а й виробляємі вже багато років моделі швейних машинок.

Так як модельний ряд дуже великий, то це оновлення займе тривалий час, і протягом 2018 і 2019 року в продажу може бути одна і та ж модель швейної машини як з підсвічуванням з лампою розжарювання, так і з новим світлодіодним підсвічуванням.

Економія електроенергії - лампа розжарювання в різних моделях швейної техніки споживає від 15 до 35 Ватт електричної потужності. Наприклад, швейна машина з вказаною споживаною електричною потужністю 85 Ватт і з підсвічуванням звичайною лампою розжарювання зі світлодіодним підсвічуванням тепер буде споживати не більше 60 Ватт. У більш нові моделі будуть встановлюватися сучасні мотори, що призведе до зниження споживання електрики у швейної машини до 55-35 Ватт без втрати  якості шиття!

Програму енергоефективності пройдуть всі моделі під торговельними марками JANOME і FAMILY та деякі моделі інших торгових марок, виготовлених на заводах фірми JANOME.


Вибрати і купити швейну машину JANOME

Бажаємо приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет-магазин швейних машин «Кутюр'є»