Корисна інформація

Магазин Кутюр'є

рік
2006
початок роботи магазину
понад
300
моделей швейних машин завжди в наявності
понад
69%
Клієнтів повертаються до нас за наступною покупкою

"КУТЮР'Є" ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ШВЕЙНИХ МАШИН

 Бажання одягатися красиво, модно і оригінально, бути єдиною і неповторною, мати затишний будинок і час від часу творити маленькі чи великі рукодільні чудеса притаманне кожній жінці. Сьогодні здійснювати ці бажання набагато простіше, ніж нашим мамам і бабусям: до наших послуг магазини з величезним вибором. Але навіть вони не в змозі дати нам ексклюзивності, енергетики і ідеальної посадки по фігурі, які дають речі, зшиті своїми руками. Можливо, проходячи повз полиці і вішалки бутиків, ви вже не раз замислювалися про те, що час освоювати швейну машинку. Але, згадуючи про уроки праці, нерівні строчки, ручне обметування петель, ви знову починали коло за колом обходити торгові центри.
 Тим часом, сучасні швейні машинки - це зовсім не те, про що ви думаєте і пам'ятаєте зі шкільних уроків праці. Прогрес вже давно і грунтовно торкнувся області шиття. Сучасні швейні та вишивальні машини - це складний, багатофункціональний механізм, що допомагає здійснювати практично будь-які швейні фантазії і плани, навіть при відсутності досвіду шиття!
 Мета нашого проекту - зібрати в одному місці всі можливі моделі сучасної побутової швейної техніки. Цим ми сподіваємося полегшити для наших клієнтів пошук, порівняння, вибір і покупку швейних машинок і аксесуарів для шиття, а також запропонувати кращу ціну і швидку доставку. На сторінках нашого сайту ми не тільки пропонуємо Вам різні моделі швейної техніки, а й постараємося надати доступну інформацію про її можливості, особливості конструкції і новини в мистецтві шиття. Наші менеджери завжди допоможуть Вам підібрати потрібну модель, дадуть професійну пораду, якщо Ви не впевнені в своєму виборі.

Адреса:

Україна, м. Київ, вул. В. Хвойкі 21
Карта проїзду

Пошта:

Телефони:

+38 050 383-1362
+38 044 353-5763
+38 050 383-1362 Viber в режимі повідомлень
Робочий час консультантів інтернет-магазину:

9:00 — 17:00 З понеділка по п'ятницю

9:00 — 14:00 Cубота

Неділя - вихідний день

Наші сертифікати

BERNINA
BROTHER
TOYOTA