Корисна інформація

Оверлоки JANOME - огляд модельного ряду

Модельний ряд оверлоків JANOME

 Мета цієї інформаційної статті надати покупцеві загальне уявлення про відмінність в конструкції і можливості оверлоків JANOME, а також надати інформацію що б правильно вибрати та купити оверлок JANOME. Вибір моделей достатньо великий і легко заплутатися у виборі моделі, враховуючи той факт, що багато моделей з різними назвами конструктивно є абсолютно однаковими!

Можливості оверлоків JANOME загальні у всіх моделей

 Побутові оверлоки JANOME - Краєобметочні машини з можливістю одночасної обрізки краю тканини, всі без винятку оснащені регулятором довжини строчки і диференціальним транспортером тканини. Всі оверлоки JANOME оснащені системою нижнього приводу ножа, можливістю відключення ножа, регулятором притиску лапки і спрощеною системою переходу на роликовий шов без заміни голкової пластини. У всіх оверлок JANOME використовуються голки побутового стандарту (130/705). Все оверлоки мають кольорове маркування заправки ниток і підказувач по заправці. Управління швидкістю шиття здійснюється за допомогою ножної педалі з плавним регулюванням швидкості. Всі оверлоки JANOME оснащені підсвічуванням робочої зони шиття.

Оверлоки JANOME 3,4-х ниткові

Оверлок JANOME MyLock T-72

Як випливає з назви, ці моделі оверлоков JANOME можуть виконувати трьох- і чотирьох-ниткові шви (відповідно оверлочна строчка одноголкова і двоголкова). Варіанти виконуваних строчок - 4-х ниткова, 3-х ниткові оверлочні, 3-х нитковий роликовий шов, всього до 8 видів строчок враховуючи триниткові шви із застосуванням лівої чи правої голки.

Моделі 3,4-х ниткових оверлоков JANOME

 Моделі що випускаються: Janome T-34, Janome MyLock 204D, Janome MyLock 205D,  Janome Harmony 9002D, Janome HQ 090D, Janome HQ 075D, Janome T-72. Найголовніше! Всі ці моделі реалізовані на одному конструктиві механічної частини і є абсолютно однаковими моделями! Швейні можливості та органи управління цих оверлоков абсолютно однакові! Починаючи з моделі Т-34 всі вище зазначені моделі піддавалися в основному тільки змінам в дизайні та окрасою корпусу оверлока. При виборі конкретної моделі з вищеназваних наведемо наші рекомендації: найпопулярніша модель за останні 3 роки -  оновлена модель - Janome T-72.

Нова модель 3,4-х ниткового оверлока яка надійшла в продаж в 2019 році:

Janome Samurai 888

Оверлок JANOME Samurai 888

 Моделі що випускаються: JANOME ArtDecor 724D та аналоги. Ці моделі сучасного оверлока від JANOME є більш зручними для шиття та перезаправки ниток та отримали у свою конструкцію, на відміну від попередників, більш сучасні прямі ниткопровідники і зручні регулятори натягу ниток. Набір виконуваних строчок стандартний для 3,4-х ниткових оверлоков, як вже було описано вище.

Оверлоки JANOME 2,3,4-х ниткові

Janome Excellent Lock 777

Володіючи всім набором 3,4-х ниткових строчок ці моделі оснащуються спеціальним конвертером верхнього петлителя, що дозволяє виконувати двониткові строчки, що ще збільшує багатофункціональність цих машин. Всі моделі 2,3,4-х ниткових оверлоков JANOME оснащені прямими ниткопровідниками і сучасними регуляторами натягу ниток. Попри велику кількість назв моделей є всього два види конструкції - зі знімною рукавної платформою і без неї.

Моделі що випускаються зі знімною рукавною платформою: JANOME MyLock 784D, JANOME MyLock 875D, JANOME MyLock 944D, JANOME Samurai 1000

Нові моделі: JANOME Excellent Lock 777

Оверлок JANOME Excellent Lock 777

Оверлок JANOME Excellent Lock 777

Фірма JANOME завжди пропонує в модельному ряду одну чи дві моделі оверлоків преміум-класу. Ці оверлоки обладнані додатковими рівнями зручності для користувача, наприклад системою автоматичного пневмозаправляння петлітелів та високоякісною механікою шиття для отримання строчок професійної якості. Слід зауважити, що вартість таких моделей в 2-3 рази перевищує вартість звичайного оверлока JANOME.

Сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам у виборі та купівлі оверлока! Більш детальну інформацію про конкретну модель оверлока JANOME Ви можете знайти в описі товару у нас в магазині або отримати консультацію телефоном у нашого менеджера.

Купити оверлок JANOME