Нові швейні машини JANOME. Сучасні моделі 2019 модельного року вже в продажу!

14/05/2019

Надійшли в продаж нові моделі швейних машин і оверлоків JANOME 2019 модельного року. 

Пропонуємо нашим клієнтам ознайомитися з новинками:

Серія Janome Excellent Stitch – Нова лінійка швейних машин, яка включає в себе три електромеханічні швейні машини, зокрема модель з горизонтальним човником JANOME Excellent Stitch 18a, три комп'ютеризовані швейні машини з різними швейними можливостями та сучасний 2,3,4-х нитковий оверлок JANOME Excellent Lock 777.

Ознайомитися з швейними машинами нової серії Excellent Stitch можна прочитавши наш огляд серії


Сучасна універсальна швейна машина для дому - JANOME 1620s


В новій швейній машинці JANOME 1620s реалізовано великий і зручний функціонал для шиття – автоматична петля, відключаємий транспортер тканини, система автоматичного нитковвтягувача. Набір строчок оптимізований для домашнього шиття без великого вибору декоративних строчок, що дало можливість отримати недорогу ціну і, на наш поглад, одну з кращіх швейних машин по відношенню ціна/якість.


Серія AMI – нові моделі електромеханічних швейних машин 2019 модельного року

JANOME Ami 15


Модельний ряд 2018/2019 року. Компактна універсальна швейна машина нового дизайну JANOME Ami 15, ідеально підходить для початківців і любителів шиття. Працює з усіма видами тканин. Додаткова зручність при штопанні та квілтингу - відключаємий транспортер тканини.


JANOME Ami 35s

Модельний ряд 2018/2019 року. Нова модель від фірми Janome. JANOME Ami 35s це електромеханічна універсальна швейна машинка для дому, виконує 25 швейних операцій, в тому числі автоматичну петлю, оснащена нитковтягувачем і класичним вертикальним човником.


Фірма JANOME постійно займається оновленням та поліпшенням якості та надійності своєї швейної техніки. Наш магазин рекомендує звертати увагу на новіші моделі швейних машин - таким чином ви отримаєте саму сучасну механіку шиття, додаткові зручності і гарантію якісної строчки на будь-яких тканинах. Всі нові моделі JANOME отримають в Україні гарантію - 2 роки.

Ознайомитися з усіма новинками побутової швейної техніки, які надійшли в продаж можливо в розділі Нові Моделі на сайті нашого магазину.

Бажаємо приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет-магазин швейних машин «Кутюр'є»

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук