Корисна інформація

Нові швейні машини BROTHER F-серії. Велике оновлення у 2017 році

Представляємо нові моделі швейних і вишивальних машин BROTHER - модельний ряд 2017 року і моделі нової F-серії.

Швейна техніка BROTHER F-серії, швейні машини

Представлена фірмою BROTHER нова F-серія комп'ютеризованих швейних машин є істотно поліпшеними і оновленими моделями. На відміну від моделей попередніх серій Innov-is оновленню та удосконаленню піддалося практично все - встановлено новий великий і інформативний дисплей, зручне і зрозуміле меню управління машинкою, підказки на екрані, зручні кнопки управління, нова система приводу транспортера тканини, вдосконалена система нитковдівача, збільшена точність при виконанні складних декоративних орнаментів, додані нові набори строчок для різних технік шиття. Таким чином швейні машинки F-серії це суттєвий крок вперед у поліпшенні технології шиття, а не просте оновлення модельного ряду зовнішніми змінами!


Brother Innov-is F410 - сучасна комп'ютеризована швейна машина. Brother Innov-is F410 замінить в модельному ряду старі моделі Innov-is: Brother NV150 і NV300.

Brother Innov-is F420 - сучасна комп'ютеризована швейна машина. Brother Innov-is F420 замінить в модельному ряду старі моделі Innov-is: Brother NV350 і NV500.

Brother Innov-is F460 - сучасна багатофункціональна комп'ютеризована швейна машина. Brother Innov-is F460 замінить в модельному ряду старі моделі Innov-is: Brother NV550 і NV670.

Швейна техніка BROTHER F-серії, вишивальні машини

Все що було сказано вище про нові швейні машини F-серії в повній мірі відноситься і до нових вишивальних машин F-серії. В машинах реалізована нова внутрішня програма коригування зображень і управління вишивкою, збільшена точність позиціюування п'ялець. Змінено набір елементів вишивки в пам'яті машин і спрощена робота з носіями інформації.


Brother Innov-is F440 – сучасна вишивальна машина з розширеними можливостями. Brother Innov-is F440 замінить в модельному ряду стару модель Innov-is: Brother NV750.

Brother Innov-is F480 – сучасна швейно-вишивальна машина з розширеними можливостями для шиття і вишивки в п'яльцях.

Вся швейна техніка BROTHER нової F-серії розроблена з урахуванням сучасних запитів користувачів і використовує у своїй конструкції елементи промислових швейних технологій для забезпечення ще більшої якості виконуваних строчок або вишивки.

Інші нові моделі BROTHER 2017 року


BROTHER Innov-is 770E (BROTHER NV-770E)- сучасне оновлення популярної вишивальної машини BROTHER Innov-is 750 (NV-750E)

BROTHER Innov-is 97E (BROTHER NV-97E) – сучасне оновлення молодшої моделі вишивальної машини BROTHER Innov-is 90 (NV-90E)

Інтернет-магазин «Кутюр'є» рекомендує купувати швейні машинки BROTHER нової F-серії любителям шиття, квілтінга, печворку, швачкам і вишивальницям, які намагаються йти в ногу з часом і отримувати від швейної машинки всі найсучасніші технології та можливості в шитті.

Підібрати та купити швейні машини BROTHER | Підібрати та купити вишивальні машини BROTHER