​​Нові моделі швейних машин, що надійшли в продаж на початку 2019 року

03/01/2019

Представляємо огляд нових моделей швейних машин, які вже надійшли в продаж на самому початку 2019 року. Всі моделі - новинки 2018 модельного року.BROTHER LS-7555- побутова швейна машина середнього класу з горизонтальним човником. Оснащена усіма основними швейними операціями для сучасних електромеханічних швейних машин - 17 строчок.


LEADER Black Diamondуніверсальна сучасна швейна машина, що дозволяє працювати в різних техніках шиття і відкриває багато можливостей у швейній творчості. Виконує 200 видів строчок, включаючи стібки для квілтінгу та печворку та вишивку символів алфавіту.


BROTHER FS-40- Сучасна комп'ютеризована швейна машина з великим набором можливостей для шиття. Машина дозволяє обробляти вироби з тканин різної товщини від найтоншого шовку до щільної джинсової тканини.


BROTHER FS-20  - початкова модель комп'ютеризованої швейної машинки для користувачів які починають освоювати сучасні швейні машинки. Оптимальний вибір строчок, автоматичне обметування петель і автоматична заправка нитки в голку перетворюють шиття в задоволення. 


Бажаємо приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет-магазин швейних машин «Кутюр'є»

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук