Корисна інформація

Нові моделі швейних машин і оверлоків BERNINA BERNETTE. Представляємо моделі 2017 року

Представляємо новинки від BERNINA Bernette

У новому модельному ряду 2017 року фірма BERNINA пропонує нову серію побутових швейних машин - 2 нові моделі електромеханічних швейних машин з класичним вертикальним човником, 2 нові моделі комп'ютеризованих швейних машин з горизонтальним човником і по одній моделі оверкока, коверлока і розпошивальної машини.

Електромеханічні моделі BERNINA Bernette 2017


BERNINA Bernette B33 - базова модель швейної машини для домашнього шиття, виконує 15 видів строчок.

BERNINA Bernette B35 - швейна машина з розширеним набором операцій та автоматичною петлею. Призначена для любителів шиття.

Комп'ютеризовані моделі BERNINA Bernette 2017

Швейна машина BERNINA Bernette B38

BERNINA Bernette B37 - початковий рівень комп'ютеризованої швейної машини для користувачів захоплених шиттям, декором та вимагаючих від швейної машини більшої різноманітності строчок.

BERNINA Bernette B38 - швейна машина для вибагливих користувачів з розширеним набором операцій - всього 394, в тому числі вишивка букв і символів алфавіту латиницею і кирилицею. Для зручності в машинку вбудований програмований ниткообрізач.


Оверлок BERNINA Bernette FunLock B44

Оверлок BERNINA Bernette FunLock B44

Повнофункціональний побутовий оверлок, виконує 2,3,4-х ниткові шви. Всього 15 видів швів. Забезпечує високу якість строчки і легкість в заправці нитками.


Розпошивальна машина BERNINA Bernette FunLock B42

BERNETTE FunLock B42

Триголкова чотирьохниткова розпошивальна машина, виконує 4 види швів. Незамінна при роботі з трикотажем і еластичними матеріалами.


Коверлок BERNINA Bernette FunLock B48

Коверлок BERNINA Bernette FunLock B48

Універсальний коверлок - оверлок + розпошивальна машина, виконує 23 види строчок - 2,3,4,5-ти ниткові шви оверлочні та розпошивальні.

Крім індивідуальних особливостей, вся швейна техніка нової серії BERNINA Bernette 2017 оснащена сучасною яскравою світлодіодною підсвіткою зони шиття і новими економічними і потужними моторами, які забезпечать чудову якість шиття і збільшене зусилля проколу голки для якісної строчки навіть на щільних і важких тканинах і матеріалах.


Незмінна швейцарська якість продукції фірма BERNINA підкріплюється наданою виробником офіційною гарантією на 2-річний термін і обслуговуванням в авторизованому сервісному центрі.


Швейні машини BERNINA