Корисна інформація

Лапки до швейних машин

ПРИТИСКНІ ЛАПКИ ДО ШВЕЙНИХ МАШИН

 Велике розмаїття операцій виконуваних швейними машинками призвело до створення різних моделей спеціалізованих лапок. Поява великої різноманітності притискних лапок обумовлена бажанням спростити роботу або полегшити деякі спеціальні швейні операції.

 Що потрібно знати про лапки, купуючи швейну машинку:
- Всі строчки які виконуються швейною машинкою можна прошити, використовуючи звичайну універсальну лапку.
- В комплект до швейної машинки входить набір притискних лапок. Мінімальний набір включає універсальну лапку і лапку для виконання петлі. Як правило, в набір лапок до швейної машинки включені ще лапки для пришивання ґудзиків, для підрубки або потайної строчки, для вшивання блискавки (на розсуд виробника).
- Практично всі сучасні побутові швейні машини оснащені універсальною системою швидкознімних лапок, тому безліч лапок від різних виробників можуть бути взаємозамінні. Це не відноситься до промислових і напівпромислових швейних машин і деяких моделей побутових швейних машин зі своєю унікальною конструкцією лапок!

 Додаткові лапки-пристосування:
- Настійно рекомендуємо купувати тільки оригінальні фірмові пристосування до своїх швейних машин, такі як пристосування для збірок,  лапка що крокує(верхній транспортер), укладальник косої бейки і т.п. Конструкція і способи кріплення таких пристосувань у швейних машин різних виробників відрізняються і спроба використовувати неоригінальні пристрої може бути причиною поломки швейної машини.

 Де купити додаткові лапки:
- Фірмові лапки можна придбати або замовити в сервісному центрі, що обслуговує Вашу швейну машинку. Деякі найбільш використовувані додаткові лапки можна придбати або замовити у нас в магазині.
- Наш магазин пропонує різні додаткові лапки до сучасних побутових швейних машинок з універсальним кріпленням (лапки підходять практично до всіх моделей).

 Лапки до оверлоків:
- Звертаємо Вашу увагу, що лапки до оверлоків не мають такої взаємозамінності, як у швейних машин, і можуть конструктивно відрізнятися навіть у різних моделей оверлоків одного виробника!
- Як правило, всі оверлоки, коверлоки і розпошивальні машини комплектуються однією універсальною лапкою. Тільки поодинокі моделі можуть комплектуватися заводом декількома лапками - це швидше виняток.
- Спеціальних лапок до оверлоків не так багато, як для швейних машин. Існує не більше 8 видів лапок і всі вони призначені для спеціальних операцій. Всі основні операції виконуються з використанням універсальної лапки! Найбільш зажадані спеціальні лапки до оверлоків - лапка для вшивання еластичної стрічки і лапка для потаємного шва. Решта лапок носять ще більш специфічні функції - наприклад для вшивання намистин або декоративного шнура.
- Рекомендуємо купувати до оверлоків тільки фірмові додаткові лапки, це забезпечить якість швів і вбереже вашу машину від поламання.
- Замовити та придбати спеціальні лапки до оверлоків рекомендуємо у відповідному сервісному центрі. 

 Вибираючи в нашому магазині швейну машинку, уважно прочитайте відомості про комплектацію - ми завжди детально вказуємо, якими лапками комплектується кожна модель!

Якщо Вам необхідні додаткові спеціальні лапки - ласкаво просимо в розділ нашого магазину Швейні аксесуари> Лапки. Тут Ви знайдете спеціалізовані лапки для вшивання шнурів, прозорі лапки та інші спеціалізовані лапки для побутових швейних машин.

Магазин «Кутюр'є» бажає Вам приємних покупок!