Корисна інформація

Комп'ютеризовані швейні машини MINERVA серії Decor. Огляд модельного ряду

У 2018 році в продаж надійшла нова серія комп'ютеризованих швейних машин MINERVA об'єднана в серію Decor. Виробник MINERVA вибрав п'ять більш якісних моделей минулих років, модернізував механізм шиття, удосконалив їх швейні можливості, оснастив сучасним функціоналом і запропонував споживачам 5 нових швейних машин. За своїм бажанням покупець тепер може вибрати та купити швейну машинку серії MINERVA Decor - від найпростішої моделі для домашнього шиття до багатофункціональної швейної машини для творчості і декоративного шиття. Всі машинки серії MINERVA Decor оснащуються сучасним електронним управлінням для простоти шиття і зручності користувача.

Переваги швейних машин MINERVA Decor

Контроль зусилля проколу голки - електроніка контролює зусилля проколу голки, що забезпечує якісне шиття щільних тканин і нетканих матеріалів Кнопка старт / стоп - можливість шиття без використання ножної педалі Кнопка реверсу - шиття у зворотному напрямку Кнопка точкової закріпки - одне натискання на кнопку і машинка сама виконає закріплюючі стібки в кінці строчки Кнопка позиціюування голки - при зупинці шиття можна вибрати режим: чи залишиться голка в тканини або підніметься вгору Регулятор швидкості шиття на корпусі - можливість регулювання швидкості шиття та обмеження максимальної швидкості Кнопки прямого вибору основних строчок - одним натисканням кнопки вибирається одна з основних робочих строчок Транспортер тканини - 7-ми сегментна рейка-транспортер гарантує якісне просування еластичних і щільних матеріалів Дисплей з інформацією про поточні параметри стібка - в старших моделях серії Вишивка букв алфавіту і символів - в старших моделях серії Горизонтальний човник - забезпечує тиху роботу механізму машинки, високу якість строчки і можливість виконувати стібки з шириною до 7 мм Вбудований нитковтягувач - пристрій заведення нитки в голку вбудовано в кожну машинку серії Decor Світлодіодне підсвічування зони шиття - яскраве і економічне освітлення робочої зони

Моделі швейних машин MINERVA серії Decor


Швейна машина MINERVA DecorBasic – сучасна комп'ютеризована швейна машинка з набором основних швейних операцій для шиття і розширеним набором притискних лапок в комплекті. Виконує 12 основних швейних операцій і 2 види автоматичних петель. Гранично проста в управлінні - кнопки прямого вибору строчок і параметрів стібка на передній панелі машинки.


Швейна машина MINERVA DecorUltra – сучасна комп'ютеризована швейна машинка середнього класу з розширеним набором швейних операцій і розширеним набором притискних лапок. Виконує 40 швейних операцій, в тому числі декоративні та трикотажні стібки, стібки для квілтінгу та печворку, 4 види автоматичних петель.


Швейна машина MINERVA DecorMaster – сучасна комп'ютеризована швейна машинка середнього класу з розширеним набором швейних операцій. Виконує 80 швейних операцій: 34 декоративні строчки, 15 робочих строчок, 11 стібків для вишивання, 5 видів петель, 4 оверлочні строчки.


Швейна машина MINERVA DecorExpert – сучасна комп'ютеризована швейна машинка для любителів шиття. Виконує 197 швейних операцій, серед яких декоративні стібки (36), стібки для квілтінга (16), робочі строчки (15), сатинові стібки (11), хрестові стібки (9), оверлочні строчки (4). Виконує 7 видів петель і вічко в автоматичному режимі, вишиває 97 символів алфавіту, серед яких літери, цифри і символи.


Магазин Кутюр'є рекомендує купувати швейні машини MINERVA серії Decor для домашнього шиття і ремонту одягу, старші моделі серії підійдуть любителям квілтінга, печворку та декоративних технік шиття.

Швейні машини MINERVA | Всі швейні машини