Комп'ютеризовані швейні машини JUKI

1950
29 900  грн
Немає у наявності
Модельний ряд 2016 року! Швейна машина JUKI HZL-DX7 - це комп'ютеризована швейна машина преміум класу з новими можливостями для шиття. JUKI HZL-DX7 - оновлення моделі JUKI QM-900 Quilt Majestic. Нова модель отримала ще більше додаткових можливостей! JUKI HZL-DX7 оснащена зубчастої рейкою-транспортером професійного класу, яка забезпечує легкий і плавний старт шиття і чудову якість строчки з тканинами будь-якої складності.
2033
9 999  грн
Немає у наявності
Модельний ряд 2017 року. Комп'ютеризована швейна машина JUKI Majestic M-200e являє собою універсальну модель швейної машини для домашнього шиття. JUKI Majestic M-200e виконує 197 видів швейних операцій, оснащена сучасним горизонтальним човником, можливістю шиття без використання ножної педалі і регулятором швидкості шиття на корпусі машинки.
1218
26 200  грн
Немає у наявності
Швейна машина JUKI HZL F-600 Exceed Quilt & Pro  - це комп'ютеризована швейна машина з чудовою якістю рядків, можливістю вишивки алфавіту (4 види) та безліччю рядків для печворку та квілтінгу. Загальна кількість виконуваних швейних операцій - 225. JUKI HZL F-600 призначена для роботи з будь-якими тканинами від найтоншого шовку до джинси. Рядки вибираються натисканням клавіш, і відображаються світловим індикатором. Велике інформаційне табло машини показує всі деталі обраної швейної операції.
1217
22 900  грн
Швейна машина JUKI HZL F-400 Exceed Quilt & Pro  - це комп'ютеризована швейна машина з горизонтальним типом човникового пристрою, що не потребує мастила. JUKI HZL F-400 призначена для роботи з будь-якими тканинами від найтоншого шовку до джинси. Рядки вибирається натисканням клавіш, і відображуються світловим індикатором. Велике інформаційне табло машини показує всі деталі обраної швейної операції. Петлі виметуються автоматично, всього 16 видів петель з вимірюванням розміру гудзики. У швейній машинці реалізована зручна функція автозупинки після закріпки або обметки.
1156
16 500  грн
Комп'ютеризована швейна машина JUKI HZL-G120 - сучасне оновлення моделіHZL-G110. Загальна кількість виконуваних швейних операцій - 180 з урахуванням алфавіту. JUKI HZL-G120 призначена для роботи з будь-якими тканинами від найтоншого шовку до щільного джинса і шкіри.
1817
25 800  грн
Модельний ряд 2015 года! Швейна машина JUKI QM-900 Quilt Majestic (старша модель в новій серії Majestic) - комп'ютеризована швейна машина преміум класу з горизонтальним типом човникового пристрою, що не потребує мастила. JUKI QM-900 Quilt Majestic оснащена всіма необхідними операціями: рядки по трикотажу, зигзаг, прямі, фестонні, краєобметочні рядки, декоративні стібки і повний набір основних рядків. Функція «автоматична закріпка» дозволяє не замислюватися про закріпки в кінці і на початку рядки, забезпечує рівну і акуратну строчку високої якості. Машина оснащена зубчастої рейкою-транспортером професійного класу, яка забезпечує легкий і плавний старт шиття і чудову якість строчки з тканинами будь-якої складності.
1087
20 700  грн
Швейна машина JUKI HZL F-300 Exceed Home Deco  - це комп'ютеризована швейна машина з горизонтальним типом човникового пристрою, що не потребує мастила. JUKI HZL F-300 призначена для роботи з будь-якими тканинами від найтоншого шовку до джинси. Рядки вибираються натисканням клавіш, і відображаються світловим індикатором. Велике інформаційне табло машини показує всі деталі обраної швейної операції. Петлі виметуються автоматично з вимірюванням розміру гудзики. JUKI HZL F-300 оснащена всіма необхідними операціями: рядки по трикотажу, зигзаг, прямі, фестонні, краєобметочні рядки, декоративні стібки і повний набір основних рядків.
1234
22 550  грн
Модельний ряд 2015 года! Швейна машина JUKI QM-700 Quilt Majestic - це комп'ютеризована швейна машина преміум класу з горизонтальним типом човникового пристрою, що не потребує мастила. JUKI QM-700 Quilt Majestic оснащена всіма необхідними операціями: рядки по трикотажу, зигзаг, прямі, фестонні, краєобметочні рядки, декоративні стібки і повний набір основних рядків. Функція «автоматична закріпка» дозволяє не замислюватися про закріпки в кінці і на початку рядки, забезпечує рівну і акуратну строчку високої якості. Машина оснащена зубчастої рейкою-транспортером професійного класу, яка забезпечує легкий і плавний старт шиття і чудову якість строчки з тканинами будь-якої складності.
1952
27 800  грн
Модельний ряд 2016 года! Швейна машина JUKI HZL-DX5 - це комп'ютеризована швейна машина преміум класу з новими можливостями для шиття. JUKI HZL-DX5 це оновлення моделі JUKI QM-700 Quilt Majestic. Нова модель отримала ще більше додаткових можливостей! JUKI HZL-DX5 оснащена зубчастою рейкою-транспортером професійного класу, яка забезпечує легкий і плавний старт шиття і чудову якість строчки з тканинами будь-якої складності.
1942
18 300  грн
Немає у наявності
Комп'ютеризована швейна машина JUKI HZL-G220. Загальна кількість виконуваних швейних операцій - 180 з урахуванням алфавіту. JUKI HZL-G220 призначена для роботи з будь-якими тканинами від найтоншого шовку до щільного джинса і шкіри. Машина оснащена вбудованою системою ниткообрізчика.
  • Комп'ютеризовані швейні машини JUKI
Фільтри товарів
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 9999 грн
  • 29900 грн
Товар на складі
Тип машини
Кількість строчок
Тип човника
Довжина стібка
Ширина строчки
Виконання петлі
Нитковтягувач
Регулятор тиску лапки
Кнопки керування
Приставний столик