Корисна інформація

Електромеханічні швейні машини

Коротка характеристика

Електромеханічні швейні машини - недорогі і прості в експлуатації пристрої. Вони приводяться в рух електричним приводом, але основні операції по формуванню стібка виконуються механічно. За допомогою механічних перемикачів і регуляторів, що знаходяться на корпусі машини, можна змінити вид строчки, довжину і ширину стібка, силу натягу нитки і тиску лапки на тканину. Такі моделі виконують приблизно 10-20 операцій, в тому числі декоративні строчки і спеціальні стібки для трикотажу.

Електромеханічні швейні машини - самі нескладні, але зручні, дозволяють без клопоту освоїти шиття. Тут все дуже просто: всі шви, що вміє виконувати машина, нанесені на передню панель. Поворотом колеса Ви вибираєте шов, встановлюєте необхідні регулювання (довжину і ширину стібка, натяг нитки) і шиєте. Вони не розраховані на щоденну роботу: мають полегшений механізм. Наприклад, замість плавного регулювання довжини та ширини стібка - кілька фіксованих положень. У кожної родини постійно виникає необхідність ремонтувати одяг і підганяти її по зросту і розміру. Досить вибрати машину зі стандартним набором операцій (зазвичай це від 2 до 20 типів швів, в тому числі одна або кілька декоративних строчок).

Рекомендуємо звернути увагу на швейні машини з горизонтальним типом човника, тому, що якість строчки в такий швейній машині буде вище. Крім того, машини такого типу шиють набагато тихіше. При виборі електромеханічної машини в першу чергу приділіть увагу її функціональним можливостям, але не відмовляйте собі в задоволенні орієнтуватися на дизайн - адже машина повинна вам ще й подобатися. Всі підказки ви знайдете на корпусі машини, інструкція потрібна лише в складних випадках. Якщо ви купуєте швейну машину тільки «для дому, для сім'ї», і збираєтеся використовувати її досить рідко, при виборі досить звернути увагу на наступні функціональні можливості (швейні операції):  - наявність оверлочних швів для обробки зрізу тканини;  - наявність трикотажного шва;  - можливість штопання;  - наявність потайного шва для обробки низу готових виробів (штанів, спідниць, рукавів у піджака і т.п.) Це найдешевший клас швейних машин, все управління яких здійснюється вручну, за допомогою механічних перемикань. Така машина буде незамінною помічницею в будь-якому домі - вона вміє все найголовніше, а простота виконання приверне навіть починаючу любительку шиття.

Подивитися, вибрати та купити електромеханічні швейні машини

Якщо для шиття Вам необхідно щось більше, ніж можливості електромеханічний швейних машин, то зверніть увагу на Комп'ютеризовані швейні машини.


Магазин швейних машин «Кутюр'є» бажає Вам приємних покупок!