Корисна інформація

Де виробляються швейні машинки

КОЖЕН ПОКУПЕЦЬ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ ШВЕЙНОЇ МАШИНКИ ЗАДАЄ СОБІ І НАМ ПИТАННЯ: ДЕ ВИРОБЛЕНА ШВЕЙНА МАШИНКА?

Постараємося внести повну ясність у це питання. Основні виробничі потужності з виробництва швейної техніки зараз зосереджені в країнах Азії - Китаї, Тайвані, В'єтнамі та Таїланді. У докладних описах до кожного товару на нашому сайті ви завжди знайдете інформацію про країну походження товару.

Фірми виробники і основні країни, де розташоване виробництво:

Швейні машини JANOME - виробляються в Тайвані і Таїланді 

Швейні машини SINGER - виробляються в Китаї і В'єтнамі 

Швейні машини BROTHER - виробляються в Китаї, Тайвані та В'єтнамі 

Швейні машини JAGUAR - виробляються в Китаї і В'єтнамі 

Швейні машини TOYOTA - виробляються в Китаї 

Швейні машини JUKI - виробляються в Китаї і Тайвані 

Швейні машини MINERVA - виробляються в Китаї , В'єтнамі і Тайвані 

Швейні машини HUSQVARNA - виробляються в Китаї 

Швейні машини PFAFF - виробляються в Китаї і Тайвані 

Швейні машини LEADER - виробляються в Китаї, В'єтнамі і Тайвані 

Швейні машини BABY LOCK - виробляються в Японії

На окрему увагу заслуговує швейцарська фірма BERNINA. Швейні машинки цієї фірми, навіть якщо зроблені на сторонніх підприємствах в Тайвані, проходять перевірку і настройку безпосередньо на заводі у Швейцарії. Зберігши виробничі потужності у Швейцарії це, напевно, єдина компанія яка реально виробляє швейні машинки в Європі! Дорогі флагманські моделі виробляються в Швейцарії "з першого гвинтика". Недорогі моделі виробляються методом великовузлового складання в Тайвані, але вся ця продукція проходить фінальну збірку і настройку на конвеєрі швейцарського заводу. Цим обумовлено відмінну якість і практично повну відсутність сервісних рекламацій по будь-якім швейним машинам BERNINA.

Швейні машини вироблені в КИТАЇ 

У наших споживачів традиційне скептичне ставлення до всього виробленого в Китаї. Постараємося розвіяти негативне ставлення до швейної техніки, виробленої в Китайській Народній Республіці.

Японські фірми виробники - BROTHER, TOYOTA, JUKI, JANOME, JAGUAR (історія деяких з них налічує майже сто років успішного випуску швейної техніки) для розвитку своїх виробничих потужностей, слідом за виробниками електроніки, будують власні заводи з виробництва швейної техніки в країнах Азії (Китай , Тайвань, Таїланд), тому, що виробничі потужності в Японії не можуть забезпечити попит на їх продукцію. Це сучасні заводи, які стали основними виробничими потужностями цих компаній, на яких використовуються всі новітні технологічні розробки та інновації у виробництві та проєктуванні швейної техніки. Якість продукції, що виробляється знаходиться під повним контролем компанії і однакова для будь-якої продукції, що випускається, незалежно від того, де вона зроблена - в Японії, Китаї або Тайвані.

Американські (SINGER) і європейські (PFAFF, HUSQVARNA) виробники, слідом за японськими компаніями, переносять свої виробничі потужності в Китай. Зінгер у всіх нас асоціюється зі старою німецькою торговою маркою, але Зінгер з самого початку була американською компанією, що мала філію в Німеччині. Ця величезна корпорація давно перенесла всі свої виробничі потужності в Китай, Тайвань і Бразилію, так що купити «німецьку швейну машину Зінгер» вже не вийде! В Україну швейні машинки Зінгер поставляються тільки азійського виробництва.

Китайські виробники. Китайські виробники швейної техніки не відстають від іменитих японських і європейських брендів. Такі компанії як SUNBEEN, Zeng Hsing випускають на своїх сучасних заводах до 700 тисяч швейних машин в рік! До недавнього часу ці компанії випускали свою продукцію на свій внутрішній ринок і ринки країн азійського регіону, але сучасні технології, відмінна якість і конкурентоспроможна ціна дозволяє цій продукції стати в один ряд з іменитими брендами. Слід зазначити, що відомі бренди, такі як ELNA, EMPISAL, EURO-PRO, EVA, FRISTER & ROSEMANN, JAGUAR, JOCEL, HUSQVARNA розміщують замовлення на випуск своїх моделей швейних машин на цих китайських заводах.

Чи можна купити швейну машинку японського виробництва?

На жаль повинні Вас засмутити - електромеханічну або комп'ютеризовану швейну машинку японського виробництва знайти в наших магазинах неможливо, а виробництво деяких моделей дорогих швейно-вишивальних, напівпрофесійних і вишивальних машин, до недавнього часу ще виробляємих на заводах в Японії, переноситься виробниками на свої заводи в Тайвань, Таїланд і Китай. Виняток поки що становить фірма BABYLOCK, яка виробляє свої ексклюзивні моделі в Японії.

Сподіваємося, що ця інформація допоможе Вам у виборі швейних машин.

Бажаємо приємних покупок в нашому магазині!

Інтернет-магазин швейних машин «Кутюр'є»