Швейцарська фірма BERNINA - одна з найстаріших європейських фірм-виробників швейних машин в світі. У 2019 році BERNINA відсвяткувала 125 років своєї діяльності! BERNINA напевно єдиний європейський виробник швейних машин, що зберіг свої виробничі потужності в Європі на батьківщині фірми в Швейцарії. Традиційна швейцарська якість, точність роботи механізмів машин і увага до деталей дозволяє швейній техніці BERNINA вважатися однією з найбільш якісних і надійних. Побутова швейна техніка виробляється під двома торговими марками: Bernina - швейна техніка преміум класу з інноваційними технологіями і Bernette - швейна техніка для домашнього шиття і творчості.

Модельний ряд побутової швейної техніки BERNINA:
 - Підібрати необхідну швейну машину Bernina або Bernette досить легко завдяки великому вибору моделей. Електромеханічні швейні машини представлені торговою маркою Bernette і являють собою надійні швейні машини від найпростішої машинки з мінімумом налаштувань до багатофункціональних швейних машин з контролем зусилля проколу голки і можливістю шиття без педалі. Комп'ютеризовані швейні машини Bernina і Bernette - багатофункціональні швейні машини для творчих людей з високими вимогами до якості строчки і можливостям швейної машини.
- Оверлоки Bernina і Bernette потужні і надійні машини, що дозволяють працювати з будь-якими тканинами, в тому числі з трикотажем і еластичними нетканими матеріалами з чудовою якістю швів і обрізки краю тканини. Коверлок і розпошивальна машина випускаються під торговою маркою Bernette.
- Вишивальні і швейно-вишивальні машини Bernina відносяться до преміум класу, їх інноваційні технології забезпечують високу якість шиття і вишивки серед конкурентів. Човники і механізми цих машин власної розробки фірми Bernina гарантують чудові результати при шитті або вишивці. Можливості цих машин обмежені лише фантазією користувача. Для клієнтів, які тільки починають освоювати машинну вишивку та декоративне шиття з 2019 року фірма Bernina пропонує нові вишивальні і швейно-вишивальні машини під торговою маркою Bernette з більш демократичною ціною.

Інтернет-магазин Кутюр'є - офіційний дилер торгових марок BERNINA і Bernette в Україні


1544
6 955  грн
+
Новий дизайн серії BERNETTE Milan в 2016 році! Швейна машинка Bernette Milan 5 є оновленням популярної моделі BERNINA Bernette E 66. Швейцарський виробник швейних машин BERNINA оновлюючи модельний ряд Bernette ще більше приділяє уваги якості строчок і надійності своєї продукції. Швейна машинка Bernette Milan 5 надасть власникові чудову якість строчки, сучасний горизонтальний човник і зручну систему Нитковтягувач для заправки нитки в голку. Виконує 26 швейних операцій. Офіційна гарантія - 2 роки!
1572
5 860  грн
+
Новий дизайн серії  BERNETTE Milan в 2016 році! Повна назва моделі швейної машинки: BERNINA BERNETTE Sublime Milan 3 . Завдяки зручності управління і простоті швейної машинки BERNETTE Milan 3 Ви досягнете відмінних результатів, наприклад при пошитті чи ремонті предметів одягу. Проста система керування і вибору строчок, чудова продуктивність сподобаються новачкам і професіоналам. Виконує петлю в автоматичному режимі з вимірюванням розміру гудзиків. 21 швейна операція. Офіційна гарантія - 2 роки!
1985
14 280  грн
+
Модель 2017 року. Нову модель BERNINA Bernette B38 відрізняє великий набір строчок (394 шт), хороша комплектація аксесуарами (8 притискних лапок) і можливість вишивки алфавіту. Додаткова зручність - в комплекті з машиною поставляється приставний столик для розширення робочої поверхні. Офіційна гарантія - 2 роки!
1987
10 760  грн
+
Модель 2017 року . Нову модель оверлока Bernette FunLock В44 відрізняє великий набір строчок (15 шт) та простота роботи. Додаткова зручність - спрощена заправка петлителя. Офіційна гарантія - 2 роки!
2146
30 730  грн
+
Модельний ряд 2019 року. Вишивальна машина BERNINA Bernette B70 DECO  - нова модель сучасної вишивальної машини від компанії  BERNINA  в серії машин Bernette.  Bernette B70 DECO  виконує вишивку в пяльцах дизайнів будь-якої складності з максимальним полем вишивки 260х160 мм зі швидкістю до 850 ст / хв. Машина представляє новий погляд компанії BERNINA на економічну модель вишивальної машини з чудовою якістю вишивки та можливостями як у більш старших моделей вишивальних машин.
1984
6 925  грн
+
Модель 2017 року. Універсальна модель новітньої серії швейних машин Bernette. BERNINA Bernette B35 - класична модель швейної машинки для дому з оптимальним набором строчок і можливостей для домашнього шиття і ремонту. Виконує 23 швейні операції. Офіційна гарантія - 2 роки!
2145
98 480  грн
+
Модель 2018 року. Швейно-вишивальна машина BERNINA 770 QE - нова модель сучасної машини преміум класу від компанії BERNINA, яка продовжує традиції якості і професіоналізму машинок BERNINA 7-ї серії . Машина BERNINA 770QE чудовий помічник у шитті і вишивці, реалізує додаткові можливості для квілтеров, включаючи лапку BSR в комплекті.
2136
30 380  грн
+
Нова модель 2018 року. BERNINA 335 це новий, сучасний погляд на швейні машини BERNINA 3-ої серії. Виконує 221 вид строчок, в тому числі вишивку символів 2-х алфавітів. Вона відрізняється простотою управління і численними функціями, що полегшують шиття і квилтинг.
2142
70 580  грн
+
Модель 2018 року. Швейно-вишивальна машина BERNINA 570QE - нова модель сучасної машини від компанії BERNINA, яка продовжує традиції якості машинок BERNINA 5-ої серії. Машина BERNINA 570QE чудово справляється з шиттям і вишивкою і має додаткові можливості для квілтерів, включаючи лапку BSR в комплекті.
2007
16 228  грн
+
Нова модель 2017 року. BERNINA Bernette FunLock B48 поєднує в собі функції оверлока і розпошивальної машині і виконує якісні оверлочні і розпошивальні шви. Нова модель коверлоку серії Bernette призначена для домашнього шиття і творчості. Виконує 23 види оверлочних та розпошивальних швів. Офіційна гарантія - 2 роки!
BERNINA BERNETTE Sew and Go5
Знижка 12%
Акція
(2)
1898
6 999  грн 6 159  грн
Знижка: 840  грн
+
Модельний ряд 2016 року. Електромеханічна швейна машина BERNINA Bernette Sew & Go5 являє собою універсальну модель швейної машини нової серії Bernette Sew & Go. BERNINA Bernette Sew & Go5 виконує 23 види швейних операцій, оснащена класичним вертикальним човником, регулятором тиску притискної лапки і иитковтягувачем нитки в голку. Офіційна гарантія - 2 роки!
2006
11 870  грн
+
Нова модель 2017 року. BERNETTE FunLock B42 нова розпошивальна машина серії Bernette. Виконує 2-х і 3-х голкові розпошивальні шви і ланцюговий стібок. Проста в керуванні і заправці ниток. Офіційна гарантія - 2 роки!
Показати ще 12 товарів
Ціна

грн  –  грн

  • 5285 грн
  • 98480 грн
Товар на складі
Тип машини
Кількість строчок
Розмір вишивки
Вишивальний блок
Типи швів
Тип човника
Довжина стібка
Ширина строчки
Виконання петлі
Нитковтягувач
Регулятор тиску лапки
Кнопки керування
Приставний столик