Хіти продажу / Знижки / Найкращі швейні машини

  • Кутюр'є рекомендує
  • Хіти продажу
  • Знижки та розпродаж
Акційна знижка 10% на швейні машини BERNINA Bernette серії Sew&Go
До кінця акції залишилось:

Користуються попитом

Інтернет-магазин швейних машин Кутюр’є

Раді вітати Вас на сторінці нашого інтернет-магазину. Більше ніж 10 років ми працюємо, щоб наші клієнти змогли отримати найкращий сервіс при покупці та дешеві ціни на побутові швейні машини. В нашому магазині Ви завжди можете вибрати і купити самі сучасні швейні машини, оверлоки, коверлоки, розпошивальні машини та вишивальну техніку.

Наш магазин забезпечує: 

Повна інформація про швейні машини, детальний опис можливостей і характеристик.  Завдяки нашому співробітництву напряму з представниками фірм-виробників і постачальниками ми гарантуємо відповідність технічних параметрів і характеристик кожної моделі швейної машини. Ціна швейної машини, вказана на сайті нашого магазину або ціна продажу швейної машини по акції або зі знижкою завжди відповідає дійсності і є кінцевою ціною продажу, без додаткових нарахувань.

Професійні поради при покупці швейних машин від наших консультантів, якщо у Вас залишилися сумніви або є додаткові запитання стосовно можливостей або правильного вибору швейної машини. Свої запитання ви можете задати нам через зворотний зв'язок на сайті, написати на електронну пошту, або подзвонити нашим консультантам в робочий час.

Офіційний гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування. Кожна швейна машина забезпечується відповідним гарантійним талоном і обслуговується напряму в сервісному центрі. Сервісні центри

Швидка обробка і доставка ваших замовлень. Ви не будете чекати! Завдяки наявності швейних машин на наших складах відправка товару на доставку виконується максимально швидко.

Безкоштовна доставка швейних машин по всім містам України. Ви не платите за доставку, а просто отримуєте своє замовлення у Вас в місті. Ознайомтеся з умовами безкоштовної доставки