Кутюр'є рекомендує

  • Швейні машини
  • Оверлоки
Акційна знижка -12% на популярні оверлоки
До кінця акції залишилось:
Акційні ціни та спеціальні пропозиції
Користуються попитом

Інтернет-магазин швейних машин Кутюр’є

Раді вітати Вас на сторінці нашого інтернет-магазину. Більше ніж 10 років ми працюємо, щоб наші клієнти змогли отримати найкращий сервіс при покупці та дешеві ціни на побутові швейні машини. В нашому магазині Ви завжди можете вибрати і купити самі сучасні швейні машини, оверлоки, коверлоки, розпошивальні машини та вишивальну техніку.

Наш магазин забезпечує: 

Повна інформація про швейні машини, детальний опис можливостей і характеристик.  Завдяки нашому співробітництву напряму з представниками фірм-виробників і постачальниками ми гарантуємо відповідність технічних параметрів і характеристик кожної моделі швейної машини. Ціна швейної машини, вказана на сайті нашого магазину або ціна продажу швейної машини по акції або зі знижкою завжди відповідає дійсності і є кінцевою ціною продажу, без додаткових нарахувань.

Професійні поради при покупці швейних машин від наших консультантів, якщо у Вас залишилися сумніви або є додаткові запитання стосовно можливостей або правильного вибору швейної машини. Свої запитання ви можете задати нам через зворотний зв'язок на сайті, написати на електронну пошту, або подзвонити нашим консультантам в робочий час.

Офіційний гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування. Кожна швейна машина забезпечується відповідним гарантійним талоном і обслуговується напряму в сервісному центрі. Сервісні центри

Швидка обробка і доставка ваших замовлень. Купити швейну машину дуже просто! Ви не будете чекати! Завдяки наявності швейних машин на наших складах підтвердження замовлення і відправка товару на доставку клієнту виконується максимально швидко.

Безкоштовна доставка швейних машин по всім містам України. Ви не платите за доставку, а просто отримуєте своє замовлення у Вас в місті. Ознайомтеся з умовами безкоштовної доставки